Aizdevējs Pirmais kredīts Atkārtots kredīts Kredīta
termiņš
Vecuma
ierobežojums
Darba laiks Info
Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa
LATCREDIT.LV
0%
50-300€
no 0%
50-500€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
MINICREDIT.LV
0%
50-100€
8%
50-300€ 5 dienas - 30 dienas 20 - 72 gadi
DD 8:00-20:00
BD 10:00-18:00
 
VIASMS.LV
0%
50-350€
8.8%
50-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 9:00-20:00
Info Laimīgās Trešdienas! Katru trešdienu atkārtotiem aizdevumiem 50% atlaide komisijas maksai!
SMSCREDIT.LV
0%
50-425€
8.8%
50-425€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
ONDO.LV
0%
50-425€
8.8%
50-420€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
FINANZA.LV
0%
40-200€
8.8%
40-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 9:00-20:00
BD 9:00-16:00
 
CREDITON.LV
0%
5-300€
8.8%
5-600€ 1 diena - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
VIVUS.LV
8.8%
50-1500€
8.8%
50-1500€ 1 mēnesis - 24 mēneši 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
Info Jaunie klienti 90 dienas nemaksā neko!
KREDITS365.LV
8.8%
100-300€
8.8%
100-400€ 15 dienas - 30 dienas 21 - 65 gadi
DD 8:30-20:00
BD 11:00-16:00
 
FERRATUM.LV
0%
10-350€
8.8%
10-400€ 15 dienas - 30 dienas no 21 gada
DD 8:00-22:00
BD 10:00-18:00
 

Visi ātrākie kredīti daudzi cilvēki nespēj redzēt, ka prasmes izbalināt, bet aktīvi ir uz visiem laikiem.
Viņi nezina visu savu finanšu izglītību viņu dzīvē ir pilnīgi nepareiza!
Pārāk daudzi cilvēki uzskata, ka labs darbs, labas prasmes un pozitīva attieksme padarīs viņus par lielu bagātību.

Problēma ir tā, ka tā vienkārši nedarbojas. Cilvēki, kas veic stundas algas un gada algu, nevar veidot bagātību. Tas ir tāpēc, ka viņu nauda viņiem nedarbojas, un viņi strādā ar savu naudu. Šī ideja neļauj viņiem saprast, ka vienīgais veids, kā veidot bagātību, ir ieguldīt vairākos ienākumu avotos, no kuriem nevajag strādāt, bet gan veidot sevi vai nopirkt no kāda cita visi ātrākie kredīti.
Vēl viens nepareizs uzskats par vairākiem ienākumu avotiem un pasīvo ienākumu ir tas, ka cilvēki pieņem valdības un finanšu iestāžu piedāvājumus, piemēram, akciju tirgus, kompaktdiski un daudzi citi finanšu instrumenti ir pasīvi ienākumi. Tomēr lielāko daļu laika, ja tas nav piezīme vai obligāciju, kas maksā jums parasto procentu. Tas nav faktiski pasīvi ienākumi vai ienākumu plūsma. Kā ienākumu plūsma vai pasīvie ienākumi ir ienākumi, kurus jūs veicat katru dienu, katru mēnesi un katru gadu nepārtraukti kā naudas plūsmu. Krājumi un tamlīdzīgi tikai jūs pārdod naudu un nekad neko nenozīmē. Tas nozīmē, ka tie nekad nav faktiski naudas plūsmas. Piemēram, tā ir tāda pati kā tēlotājas mākslas priekšmetu iegāde un cerība, ka tā novērtē to, cik ilgi jūs turat uz tā. Kas ir riskants un slēdz naudu, izmantojot labāku lietojumu.
Nekustamais īpašums kā ieguldījums
Nekustamais īpašums ir karalis, kad runa ir par cilvēku bagātības radīšanu. Nevienam citam piedāvājumam nav īpašības un spējas, piemēram, nekustamais īpašums. Tas pastāvīgi tiek novērtēts un ieguvis vērtību. Tas vienmēr ir pieprasīts, jo cilvēkiem ir vajadzīga vieta, kur dzīvot. Un vissvarīgākais no visiem, tas ir reāls aktīvu, kas drīz vien dodas prom. Ļaujot jums aizņemties pret to kā nodrošinājumu un pat norakstīt visus izdevumus un izmaksas, kas saistītas ar jūsu nodokļiem. Tagad gaidīsim laiku, lai iegultu Real Estate kā investīciju.
Nekustamais īpašums, kuru var iegādāties kā investīcijas
Ir tik daudz veidu, kā ieguldīt nekustamajā īpašumā, un galvenās atšķirības attiecas uz to, cik daudz kapitāla jums būs nepieciešams, lai tos iegādātos. Tas varētu būt tikai 40 000 ASV dolāru - 50 000 ASV dolāru, lai nopirktu kondu tieši, tikai 10 000 ASV dolāru apmērā, lai nopirktu daudzdzīvokļu māju (2-4 vienības), lai nopirktu 100 000 eiro vienģimenes māju vai līdz pat 20 000-30 000 ASV dolāru. Visi šie ir dzīvojamie un to var viegli finansēt.
Kad esat nokļuvis pēdējo 4 vienību, mazo biroju ēku un rūpniecisko īpašumu. Jūs dodaties uz komerciālo teritoriju, un jums ir jāiegādājas daudz stīpām, kā arī jāsāk strādāt ar komerciālu aizdevumu, kas var prasīt ievērojamus kapitāla apjomus, pirms tie aizdos. Aizmugurē esmu mana personīgā mobilo māju un parku mīļākā daļa. Kādas ir grūti pārdot, taču naudas plūsma var būt visdažādākajā veidā, pateicoties aizdevumiem pašiem mobilajiem telefoniem, lai tos iekasētu par zemes izmantošanas nomas maksu. Tas viss tiek aplikts ar nodokļiem kā zeme, kas ir vislētākā nodokļa likme, kas jums var būt par īpašumu.
         Dzīvokļi - Dzīvokļi un dzīvokļi ir daži no labākajiem, ko nopirkt naudas plūsmai, jo tie sniedz vislabāko cenu līmeni. Vienīgais jautājums nāk par tālākpārdošanu, jo daudzus no tiem var būt grūti finansēt kā ieguldījumu īpašumu, un lielai iedzīvotāju daļai nav iespējas tos iegādāties.
         Viena ģimenes mājas - Viena ģimenes mājas ir viegli izīrēt, viegli pārdot un viegli finansēt.
         Dupleksi / tripleksi / kvadricikli - nelielas daudzdzīvokļu īpašības (2-4 vienības). Šie īpašumu veidi apvieno vienas ģimenes mājas finansēšanu un vienkāršus iegādes ieguvumus ar naudas plūsmas pabalstiem un mazāku konkurenci lielāku ieguldījumu rezultātā.
         Mazie dzīvokļi - nelielas daudzdzīvokļu ēkas sastāv no 5-50 vienībām, tās var nodrošināt lielu naudas plūsmu, taču to tālākpārdošanā var būt ļoti nelikvīdi.
         Neliela komerciāla biroja telpa - mazo komerciālo ēku iegāde un telpu iznomāšana biznesa speciālistiem.
         Rūpnieciskās īpašības - ražošana, noliktavas, izplatīšanas centri utt.
         Mobilie mājokļi - lēts veids, kā ienākt nekustamo īpašumu investīciju pasaulē, un tā var arī piedzīvot ievērojamu naudas plūsmu.
         Mobile Home Parks - Visu parku, kurā atrodas mobilās mājas, var arī nopirkt un pārdot. Iznomājiet individuālās partijas mobilo māju īpašniekiem, kā arī kopīgi piederiet un iznomājiet tos.
Stratēģijas ieguldījumu īpašumu atrašanā
Tāpat kā ir vairāki miljoni kaķu ādas veidošanas iespēju, ir vairāki miljoni iespēju atrast ieguldījumus. No daudzajiem veidiem, kā atrast investīciju īpašības. Visizplatītākie veidi ir tieši atrast īpašnieku un dot viņiem skaidru naudu, lai atrastu īpašumus, kas pieder aizdevējam vai bankai, ko viņi vēlas atbrīvoties ar atlaidi, vai iegādāties īpašumtiesības uz īpašumu, lai jūs varētu ierobežot par īpašumu pats.
Nomas iespējas - pērkot īpašumu un "iznomājot" to ar likumīgām tiesībām to iegādāties vēlāk.
Pārdošanas īpašnieki (FSBO) - privātie īpašnieki paši pārdod savu īpašumu ar zīmi vai laikrakstu reklāmu, viņi var vēlēties pārdot savus īpašumus ar atlaidi, lai izvairītos no nekustamā īpašuma maksāšanas
REO's - izņemts īpašums, kas pieder bankām, var nopirkt tirgū, ja pieprasījums nav pārāk augsts
Izsole tiesu palātas pakāpēs - norobežošanas procesa laikā mājas tiek nogādātas tiesas ēkā, lai pārdotu augstākā pretendentam.
Pirkšana pirmstermiņa izņemšanas no tirgus - Pārdevēji, kas zaudē māju, var būt ļoti motivēti pārdot savas mājas un saglabāt savu kredītu un savu dzīvi
Īsie pārdošanas apjomi. Banka bieži vien ņems mazāk par aizdevuma summu īpašumā, lai ietaupītu no problēmām, kā arī ierobežotu un pārdotu tālākpārdošanas izmaksas.
Nodokļu atvieglojumi - ja māju īpašnieks atsakās maksāt nodokļus, valdība var ierobežot un pārdot īpašumu.
HUD Foreclosures - Ja ASV valdība nodrošina aizdevuma izslēgšanu, tā bieži kļūst par Mājokļu un pilsētu attīstības departamenta īpašumu.
VA Apdrošināšana - Līdzīgi kā HUD pieejas ierobežojumiem, ASV Veterānu lietu departaments pārdod savas mājas arī pēc tam, kad tiek izslēgta viena no viņu apdrošinātajām īpašībām
Stratēģijas īpašumu pirkšanā, nomā un pārdošanā:
Kad jūs beidzot esat ieguvis īpašumu, ir daudzas metodes, kuras varat izmantot, lai maksimizētu atgriešanos. Dažas īpašības ir lieliskas, lai nopirktu n saimniecību. Nozīmē, ka jūs tās pērkat naudas plūsmai, bet gaidāt, ka arī atkārtoti iegūsit peļņu no pārdošanas, pateicoties vērtības pieaugumam. Nākamais uz augšu ir Fixing N 'Flip / Hold, kas atrod īpašības nepietiekamu vērtību un nosaka tos vai nu turēt uz naudas plūsmu vai pārdot tūlīt tūlītējai peļņai. Tad tur ir Turn-key-Investing, šeit jūs atradīsit īpašumu, pārvērsīsit to par ienesīgu naudas plūsmu un pārdosit to kā ienākumu avotu lielam zivju ieguldītājam. Uzņēmumam Big Commercial ir NNN līzings, kas paredz, ka īpašuma nomas uzņēmums rūpējas par visiem īpašuma izgriezumiem un maksā par telpu iznomāšanu. Vēl viena Buy N'Hold stratēģija, kas var dot pienācīgu naudu, ir padarīt savu Buy N 'Hold īpašumu par Brīvdienu nomas maksu un iekasēt 3x tik daudz kā parastā noma. Tad ir grūti naudas aizdevumi, kur jūs finansē citus, nosakot n 'flips, buy n' trases vai primāro dzīvesvietu.
Buy-N-Hold - Pērciet nekustamo īpašumu, iznomājiet to un turiet to līdz brīdim, kad tirgus ir izveidojies un lielisks pircējs nāk kopā
Fix-N-Hold - Iegādājieties zem tirgus vērtības, pārveidojiet to, lai paaugstinātu vērtību, un tur, līdz tirgus uzlabojas un to pārdod.
Fix-N-Flip - Pērciet zem tirgus vērtības, pārveidojiet par tirgus cenām un nekavējoties to pārdodiet, lai saņemtu savu peļņu.
Turn-Key-Investing - Fix-and-Flipper, bet pārdod remodelētās īpašības ārpus pilsētas, meklējot labu vietu, lai saglabātu savu naudas pārvietošanu.
NNN īre - lielie uzņēmumi iznomā ēku un apmaksā ar ēku saistītās izmaksas, piemēram, uzturēšanu, nodokļus, apdrošināšanu un daudz ko citu. Šīs ēkas varam piederēt ļoti pasīviem ienākumiem.
Brīvdienu noma - Brīvdienu īpašumu pirkšana un izīrēšana sezonas laikā (Snowbirds)
Skaidras naudas pirkšana, pārdošana līgumā - pirkt īpašumus un nekavējoties atkārtoti tos pārdot pircējiem, kuri parasti nevar saņemt hipotēku. Izmantojot šo metodi, savāciet lielu sākotnējo maksājumu.
Kā finansēt:
Finansējums ir viegli pieejams ikvienam, kam ir skaidras naudas iemaksa. Zemāk ir galvenie veidi, kā finansēt nekustamā īpašuma ieguldījumus.
Viss skaidras naudas īpašums bez hipotēkas ir ļoti stabils un drošs atgriešanās.
Iespējams, nav tik lieliski, kā tad, ja izmantosit kredītresursu (piemēram, hipotēku)
Pārdevēja finansējums - pārdevējam pieder īpašums bez maksas (bez hipotēkas), un ar to var vienoties ar, lai atrastu finanšu darījumu
Netradicionālā kreditēšana - ir daudzi aizdevēji, kas aizdos par jebkuru darījumu jums ir tik ilgi, kamēr numurs ir jēga, tas var būt kaut kas no zemes īpašnieka kredītiem, bija nauda, ​​un vēl daudz vairāk
Self-Directed IRA - ja jums ir 401 (k), izmetiet to, ir pienācis laiks likt šo naudu self-directed IRA un padarīt šo naudu beidzot strādāt jums, nevis gaida naudas pārvaldnieks, kurš vienkārši mēģina nezaudēt savu naudu, nekā jūs darāt. Jūs varat izmantot savu naudu savā SD-IRA, lai veiktu visas pirkšanas, pārdošanas un nomas stratēģijas.
20% -25% Izejot no parastās investīcijas hipotēkas - nopirkt ieguldījumu ar nekustamo īpašumu caur banku. Nāciet ar 20-25% pirmā iemaksa un atlikiet banku
10% HomePath Investīciju hipotēka - šie