Aizdevējs Pirmais kredīts Atkārtots kredīts Kredīta
termiņš
Vecuma
ierobežojums
Darba laiks Info
Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa
LATCREDIT.LV
0%
50-300€
no 0%
50-500€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
MINICREDIT.LV
0%
50-100€
8%
50-300€ 5 dienas - 30 dienas 20 - 72 gadi
DD 8:00-20:00
BD 10:00-18:00
 
VIASMS.LV
0%
50-350€
8.8%
50-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 9:00-20:00
Info Laimīgās Trešdienas! Katru trešdienu atkārtotiem aizdevumiem 50% atlaide komisijas maksai!
SMSCREDIT.LV
0%
50-425€
8.8%
50-425€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
ONDO.LV
0%
50-425€
8.8%
50-420€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
FINANZA.LV
0%
40-200€
8.8%
40-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 9:00-20:00
BD 9:00-16:00
 
CREDITON.LV
0%
5-300€
8.8%
5-600€ 1 diena - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
VIVUS.LV
8.8%
50-1500€
8.8%
50-1500€ 1 mēnesis - 24 mēneši 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
Info Jaunie klienti 90 dienas nemaksā neko!
KREDITS365.LV
8.8%
100-300€
8.8%
100-400€ 15 dienas - 30 dienas 21 - 65 gadi
DD 8:30-20:00
BD 11:00-16:00
 
FERRATUM.LV
0%
10-350€
8.8%
10-400€ 15 dienas - 30 dienas no 21 gada
DD 8:00-22:00
BD 10:00-18:00
 

Top kredīti mums visiem ir personīgas naudas plāns, kas iedibināts mūsu zemapziņā, kas nosaka mūsu finansiālo dzīvi.

Vai jūs kādreiz esat domājuši, kāpēc daži cilvēki, šķiet, vienkārši bagātina, bet citi ir domāti finanšu cīņas dzīvībai? Vai ir atšķirība izglītības, izlūkošanas, prasmju, laika, darba ieradumu, kontaktu, veiksmes vai darba, uzņēmējdarbības vai investīciju izvēlē?
Šokējošā atbilde nav neviena no iepriekš minētajām!
Nav šaubu, ka esat izlasījis citas grāmatas, klausījāties lentes vai kompaktdiskus, izgājāt kursos un uzzinājis par daudzām naudas sistēmām, neatkarīgi no tā, vai tās ir nekustamo īpašumu, akciju vai darījumu jomā top kredīti. Bet kas notika? Lielākajai daļai cilvēku nav daudz! Viņiem ir īss enerģijas avots, un tad tas atgriežas status quo.
Visbeidzot, ir atbilde. Tas ir vienkārši, tas ir likums, un jūs to neapietat. Tas viss ir atkarīgs no tā: ja jūs zemapziņas "finansiālais projekts" nav iestatīts uz panākumiem, nekas jūs mācīties, nekas jūs zināt, un nekas jums nedarīs daudz atšķirības. Es vēl vairāk paskaidrošu par to vēlāk.
Mana apsēstība kļūstot par veiksmi
Tāpat kā daudzi no jums, domājams, esot daudz potenciāla, taču tam bija maz ko parādīt. Es lasīju visas grāmatas, klausījos visus lentes un devos uz visiem semināriem. Es tiešām patiešām gribēju būt veiksmīgam. Es nezinu, vai tas bija nauda, ​​brīvība, sasniegumu izjūta vai vienkārši pierādīt, ka man bija pietiekami labs manu vecāku acīs, bet es biju gandrīz apsēsts, kļūstot par veiksmīgu.
Pēc kolēģijas beigšanas pēc mana pirmā gada es pavadīju nākamos 12 gadus, mēģinot savilkt galus. Jebkura nauda, ​​kuru es esmu, zaudēju. Es tiešām nevarēju berzēt divus niķelus kopā. Es domāju, ka esmu diezgan gudrs un labs cilvēks, un es nesaprotu, kāpēc viena lieta, ko es gribēju, finansiālie panākumi, mani pilnībā izvairījās.
Tad, ja tas būtu veiksmīgs, es saņēmu padomu no mana tēva bagātīgā drauga, bagātīga cilvēka daudzos veidos. Viņš bija ļoti iedvesmojoša persona, kurai bija patiešām liela sirds. Viņš man teica: "Harv, ja vēlaties, lai bizness būtu veiksmīgs, jums jādara tas, ko veiksmīgi dara cilvēki. Daudzi cilvēki domā tādas pašas domas un veic līdzīgas darbības, lai gan dažādos transportlīdzekļos. Tātad, lasot, studējot un modelējot jūs varat uzņemt to, ko viņi dara. "
Bija pienācis laiks to, ko es iemācījos pārbaudei. Es atklāju savu nākamo darījumu, kas bija viens no pirmajiem mazumtirdzniecības fitnesa veikaliem visā Ziemeļamerikā. Un, izmantojot principus, kurus es uzzināju, esmu kļuvis par miljonāru tikai divarpus gados. Uzņēmums bija tik veiksmīgs, ka tajā pašā laikā es atvēra 10 veikalus.
Pēc uzņēmuma pārdošanas es pagāja pāris gadus, lai precizētu savas stratēģijas, un es sāku veikt individuālas uzņēmējdarbības konsultācijas. Un šodien mana vienīgā misija ir mācīt šos pašus principus cilvēkiem visā Ziemeļamerikā, izmantojot manu miljonāru domu semināru programmu.
Es gribētu nedaudz dalīties ar jums par to, kā katrs no mums ir apņēmies domāt un rīkoties par naudu. Es palīdzēs jums izskaidrot, kāpēc daži cilvēki ir domāti būt bagātiem, bet citi ir paredzēti cīņas dzīvībai. Jūs sapratīsit galvenos veiksmes, viduvējības vai finansiālas neveiksmes cēloņus un sāksit mainīt savu finansiālo nākotni uz labo pusi.
Kāds ir jūsu naudas plāns?
Viena no lietām, ko es saku savā grāmatā: "Millionaire Mind noslēpumi": "Iekārtas bagātības spēlēšana", kā arī radio un televīzijas apguve dod man piecas minūtes ikvienam, un es varu prognozēt viņu finansiālo nākotni pārējā dzīvē . Kā? Nosakot savu naudas plānu.
Katram no mums ir sava personīgā naudas plāns, kas jau ir iesakņojies mūsu zemapziņā, kas nosaka mūsu finansiālo dzīvi. Tas nozīmē, ka jūs varat uzzināt visu, piemēram, par uzņēmējdarbību, mārketingu, komunikāciju, sarunām vai nekustamo īpašumu, taču, ja jūsu zemapziņas naudas plāns nav iepriekš noteikts, lai sasniegtu augstu panākumu līmeni, jūs nekad nesaņemsiet lielu naudas summu.
Mēs visi esam dzirdējuši par Donaldu Trumpu un par to, ko viņš ir paveicis. Šeit ir šis multi-miljardieris, kurš vienā brīdī zaudēja visu, un divu gadu laikā viņš visu to atguva un vairāk. Kāpēc Viņa naudas plāns ir noteikts kā "augsts". Otrajā monētas pusē ir loterijas uzvarētāji. Viņi iegūst miljoniem dolāru un piecu gadu laikā gandrīz puse no viņiem atgriežas, kur viņi sākuši. Kāpēc Viņu naudas plāns ir iestatīts uz "zemu".
Kā tiek izveidots jūsu naudas plāns
Kas cilvēkiem ir jāsaprot, ir tas, ka mēs visi tiekam mācīti un izprotami, kā rīkoties ar naudu. Diemžēl daudzi no mums mācīja cilvēki, kuriem nebija daudz naudas, tāpēc viņu domāšanas veids par naudu kļuva par mūsu dabisko un automātisko domāšanas veidu.
Jūsu prāts ir nekas cits kā liels un plašs uzglabāšanas skapis. Šajā mental file kabinetā jūs failu un glabāt informāciju. No kurienes šī informācija nāk no? Tas ir no jūsu pagātnes programmēšanas. Jūsu iepriekšējā programmēšana nosaka katru domu, kas veidojas jūsu prātā.
Tātad rodas jautājumi: kā mēs esam kondicionēti? Katrā dzīves arēnā mums ir trīs galvenie veidi, tostarp nauda:
• Pirmā ietekme - verbālā plānošana: ko jūs dzirdējāt, kad bijāt jaunieši?
• Otrā ietekme - modelēšana: ko jūs redzējāt, kad bijāt jaunieši?
• Trešā ietekme - specifiski incidenti: ko jūs pieredzējāt par naudu, panākumiem un bagātiem cilvēkiem, kad bijāt jaunieši?
Pirmā ietekme: verbālā programmēšana
Vai jūs kādreiz dzirdējāt tādas frāzes kā "Nauda ir visa ļaunuma sakne". "Ietaupiet naudu par lietainu dienu." "Daudzi cilvēki ir mantkārīgi." "Daudzi cilvēki ir noziedznieki." "netīrās bagātības." "Jums ir smagi jāstrādā, lai pelnītu naudu." Manā mājsaimniecībā katru reizi, kad es lūdzu manu tēvu par jebkādu naudu, ko es dzirdēju, viņš kliedz: "Ko es esmu no … naudas?"
Katrs paziņojums, ko jūs dzirdējāt par naudu, kad bijāt jaunieši, paliek jūsu zemapziņas prātā kā daļu no projekta, kas darbojas jūsu finansiālajā dzīvē. Protams, jums pat tas nav jādomā. Jūs to pat neredzat. Tu dodies uz savu naudu, izvelk to un dari to, ko tev vajadzētu darīt. Tas ir tāpēc, ka jūsu zemapziņas kondicionēšana nosaka jūsu domāšanu. Jūsu domāšana nosaka jūsu lēmumus, un jūsu lēmumi nosaka jūsu darbības, kas galu galā nosaka jūsu rezultātus.
Otrā ietekme: modelēšana
Otrs veids, kā mēs esam nosacīti, sauc par modelēšanu. Ir teikts: "Monkey redzēt, pērtiķi darīt." Un, protams, cilvēki nav tālu atpaliek. Parasti mēs mēdzam būt tieši tāpat kā viens no mūsu vecāku apvienojumiem naudas arēnā.
Tātad jautājums ir, kādi bija jūsu vecāki, piemēram, par naudu, kad jūs auga? Vai viņi labi pārvaldīja naudu vai arī viņi to nepareizi pārvaldīja? Vai viņi bija tērētāji vai arī viņi bija noguldītāji? Vai viņi pievilināja ieguldītājus vai viņi nebija ieguldītāji? Vai nauda vienmēr bija cīņa jūsu mājās, vai tas bija prieka un atvieglojuma avots? Neatkarīgi no jūsu atbildēm jūs būsiet ļoti līdzīgi. Lai gan lielākā daļa no mums to ienīst, to atzīstot, vecajā teorijā ir vairāk nekā patiesības grauds: "Ābelis nenokļūst tālu no koka".
Monētas otrajā pusē daži no mums ir tieši pretēji vienam vai abiem vecākiem, kad runa ir par naudu. Daudzi cilvēki, kas nāk no nabadzīgām ģimenēm, dusmojas un nemirgo par to. Bieži viņi vai nu iziet, un kļūst bagāti, vai arī viņiem ir vismaz motivācija to darīt. Bet tur ir viena mazā žēlošana. Neatkarīgi no tā, vai šie cilvēki ir bagāti vai ļoti smagi strādā, cenšoties kļūt veiksmīgiem, viņi parasti nav laimīgi. Kāpēc Nauda un dusmas kļūst saistītas viņu prātos, un jo vairāk naudas, kādas šādiem indivīdiem ir vai kas cenšas panākt, viņi kļūst mierīgāki.
Iemesls vai motivācija, kas jums ir, lai pelnītu naudu vai radītu panākumus, ir ļoti svarīga. Ja jūsu motivācija iegūt naudu vai panākumus nāk no nepaklausīgas saknes, piemēram, bailes, dusmas vai nepieciešamības pierādīt sevi, jūsu nauda nekad nesniegs jums laimi.
Trešā ietekme: specifiski incidenti
Galvenais veids, kā mēs esam nosacīti, ir ar īpašiem incidentiem. Ko tu pieredzi, kad tu esi jauns par naudu, bagātību un bagātiem cilvēkiem? Šī pieredze ir ārkārtīgi svarīga, jo tie veido uzskatus - vai drīzāk ilūzijas - jūs tagad dzīvojat.
Ļaujiet man pieminēt. Sieviete, kas bija operācijas nama sesija, piedalījās seminārā "Millionaire Mind Intensive". "Josey" bija lielisks ienākums, bet kaut kā viņa vienmēr iztērēja visu savu naudu. Kad mēs iegremdējāmies mazliet dziļāk, viņa atklāja, ka viņa atceras, kad viņai bija 11 restorāni ar saviem vecākiem un māsu. Viņas mammai un tēvam bija vēl viens rūgtenais arguments par naudu. Viņas tētis stāvēja, kliedza un dūrēja uz galda. Viņa atceras, ka viņš pagriež sarkanu, pēc tam zilu, un pēc tam nokrīt uz grīdas no sirdslēkmes. Viņa bija skolas peldēšanas komandā un viņai bija CPR apmācība, ko viņa vadīja, bet bez rezultātiem. Viņas tēvs nomira viņas rokās.
Kopš tā laika Džoze prāts saistīja naudu ar sāpēm. Nav brīnums, ka tad, kad pieaugušais, viņa apzināti atbrīvojās no visa viņas naudas, cenšoties atbrīvoties no viņas sāpēm. Ir arī interesanti atzīmēt, ka viņa kļuva par medmāsu. Kāpēc Vai ir iespējams, ka viņa joprojām mēģina glābt savu tēvu?
Kāds ir jūsu naudas plāns?
Tagad ir pienācis laiks atbildēt uz jautājumu par miljoniem dolāru: kāds ir jūsu pašreizējais naudas un panākumu plāns, un kādi rezultāti to zemapziņā virzās uz jums? Vai esat iestatījis panākumus, viduvējību vai finansiālu neveiksmi? Vai jūs esat ieprogrammēts, lai cīnītos vai atvieglotu naudu? Vai esat iestatījis smagu darbu, lai iegūtu naudu vai strādā līdzsvarā? Vai esat iestatījis, ka jums ir augsti ienākumi, vidēji ien