Aizdevējs Pirmais kredīts Atkārtots kredīts Kredīta
termiņš
Vecuma
ierobežojums
Darba laiks Info
Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa
LATCREDIT.LV
0%
50-300€
no 0%
50-500€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
MINICREDIT.LV
0%
50-100€
8%
50-300€ 5 dienas - 30 dienas 20 - 72 gadi
DD 8:00-20:00
BD 10:00-18:00
 
VIASMS.LV
0%
50-350€
8.8%
50-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 9:00-20:00
Info Laimīgās Trešdienas! Katru trešdienu atkārtotiem aizdevumiem 50% atlaide komisijas maksai!
SMSCREDIT.LV
0%
50-425€
8.8%
50-425€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
ONDO.LV
0%
50-425€
8.8%
50-420€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
FINANZA.LV
0%
40-200€
8.8%
40-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 9:00-20:00
BD 9:00-16:00
 
CREDITON.LV
0%
5-300€
8.8%
5-600€ 1 diena - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
VIVUS.LV
8.8%
50-1500€
8.8%
50-1500€ 1 mēnesis - 24 mēneši 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
Info Jaunie klienti 90 dienas nemaksā neko!
KREDITS365.LV
8.8%
100-300€
8.8%
100-400€ 15 dienas - 30 dienas 21 - 65 gadi
DD 8:30-20:00
BD 11:00-16:00
 
FERRATUM.LV
0%
10-350€
8.8%
10-400€ 15 dienas - 30 dienas no 21 gada
DD 8:00-22:00
BD 10:00-18:00
 

Nebanku kredīti uzziniet, kā domāt kā miljonārs, sāk domāt par miljonāru un tu kļūsi
     naudas magnēts, ātri pelnīt naudu un kļūt par miljonāru.

Self Image, Jūsu veiksmes pamats.
    Visticamāk, ka kāds, par kuru tu zini vai dzirdējis, jau ir attecis tik daudz naudas un enerģijas, cenšoties daudz dažādos veidos un shēmās, lai ātri nopelnītu naudu, kļūtu bagāti un būtu miljonārs.
    Šī persona mēģināja pelnīt naudu tiešsaistē, pelnīt naudu mājās, pelnīt naudu eBay, strādāt mājās. Viņš (vai viņa) mēģināja daudzos veidos būt naudas magnēts, kļūt par veiksmīgu naudas līderi un piesaistīt finansiālos panākumus un lielu bagātību nebanku kredīti. Tā kā viņš domāja par milzīgu naudas summu, viņš nopirka dažādas programmas nekustamo īpašumu, investīciju un uzņēmējdarbības iespēju jomā.
    Tāpat kā GREAT lielākā daļa no tiem, kas mēģināja visus šos pasākumus, viņš / viņa FAIRED nožēlojami! Un viņš / viņa turpinās darboties neveiksmīgā situācijā, kamēr viņš / viņa nespēs uzzināt cieši apsargājamo miljonāru, multimiljonāru un miljardieru "noslēpumu" - "noslēpumu", kas jāapgūst un jāizmanto ikvienam, kam tiešām ir šī dedzīgā vēlme gūt panākumus un kļūt bagāts. (Jūs varētu vēlēties izlasīt manu iepriekšējo rakstu ar nosaukumu "Millionaire Mind - saruna ar miljonāru", kurā aprakstīts TRUE stāsts ar nosaukumiem, kas mainīti, lai aizsargātu šo divu personu, kas piedalījās šajā aizraujošajā sarunā, konfidencialitāti)
    Kāpēc visi šie labi domājošie cilvēki FAIL tik žēlīgi?
    Šie cilvēki nezina, ka tad, kad Napoleons Hils rakstīja savā vislabāk pārdotajā "Domā un izaugs bagāts", ka "ikkatrs prāts var iedomāties un ticēt, prāts var sasniegt", viņš vienkārši paziņoja, ka katrs indivīds ir radījis savu / viņas seju REALITY ar ticību, ko viņš / viņa tur savā zemapziņas prātā.
    Šie uzskati veido personas iztēli. Self-Image ir panākumu atslēga. Self-Image ir atslēga, lai attīstītu šo kāroto "miljonāru prātu", kas ļaus jums kļūt par veiksmīgu naudas mārketingu, naudas magnētu, ātri pelnīt naudu, kļūt bagāts un kļūt par miljonāru.
    Tas ir viss par ticību. Jūs izveidojat savu realitāti, izmantojot pārliecību, kuru jūs turat savā tā sauktajā zemapziņas prātā (kas patiešām ir zemapziņas dators).
    Jūsu pasaule ir vienkārši šo materiālu materiālistiskā izpausme kā jūsu fiziskā realitāte.
    Skumji patiesība ir tāda, ka lielākā daļa cilvēku mēģina mainīt lietas no ārpuses. Vienkāršākos vārdos viņi nesaprot, ka viņi visu dienu rada viņu fiziskās realitātes, 1) viņu uzskatus, kas viņiem pieder pie zemapziņas datoriem, un 2) domas, kuras viņi pastāvīgi domā kā tiešu seku, kam ir šie uzskati.
    Tas nozīmē, ka domas, kas viņiem domā, ir viņu dominējošo uzskatu virzienā, kas pārsvarā ir ticība trūkumam, trūkumam un ierobežojumiem.
    Tāpēc, kamēr viņu zemapziņā domāt par nabadzību, trūcību un trūkumu, viņi turpinās domāt par ierobežotām "nabadzības" domām, kas piesaistīs un radīs vairāk vienādas: lielāku trūkumu, mazāku trūkumu un vairāk ierobežojumu.
    Ja to nepietiek, un vēl vairāk pasliktināt, šie uzskati un domas automātiski rada sajūtas, attieksmi un uzvedību, kas garantē, ka persona turpina zaudēt spēku.
    Ja cilvēks būtiski nemainīs to, ko viņš / viņa tic, un tāpēc, ko viņš / viņa domā visu dienu un kā viņš / viņa jūtas par šīm lietām, viņš / viņa automātiski darīs visu, kas nepieciešams, lai garantētu, viņš / viņa turpinās FAIL. Un viss finanšu nozarē kļūs grūts un grūts. Viss, kas saistīts ar naudu, kļūs par īstu cīņu!
    Uzticība ir patiesais iemesls tam, ko mēs piesaista un rada. Tāpēc mēs varam precīzi norādīt, ka ticība ir mūsu realitātes sastāvdaļa.
    Self -Image sastāv no tūkstošiem dažādu, bet konsekventu pārliecību.
    Vienīgais veids, kā mainīt savu paštēlu, ir mainīt savu pārliecību!
    Ja cilvēks nemainās savu paštēlojumu (viņa uzskatus), vai viņš / viņa turpinās būt liels laika LOSER?
    Atbilde ir. . . . JĀ! Un neatkarīgi no tā, ko viņš dara, vienkārši pastiprinās neveiksmes modelis. Tas ir "slepens" miljonāri, multimilijonieri un miljardieri ZINU, un jums tas nav. .
    Personas pārliecību mainīšana, kas automātiski mainīs cilvēka domas un domāšanas modeli, mainīs viņa pašizpausmi.
    Un šīs pārmaiņas viņa pašizveidotajā attēlā automātiski radīs atšķirīgus domāšanas modeļus, jūtas, attieksmi un uzvedību. Un ar "pareizajām" izmaiņām šajā zaudētājā "Self-Image" cilvēks automātiski sāk domāt par domas un dara visas "pareizās" lietas, kas viņam / viņai ir nepieciešamas. Viss sāks plūst viegli un gandrīz bez piepūles!
    Jūs neizmantojat savas prāta spēku, kā jums ir jādara. Jūs esat dziļā hipnozes stāvoklī, precīzāk pašhipnozē, ticot visādiem trūkumiem un ierobežojumiem, turiet zemapziņas datorā visu ierobežojošo, ierobežoto, destruktīvo, bezjēdzīgo uzskatu veidu. Un šādā šausmīgā prāta stāvoklī jūs turpināsit piesaistīt un radīt visu veidu ierobežojumus un grūtības sev.
    Tāpēc ir Kritisks saprast, ka, ja vien jūs neradīsiet šīs radikālas izmaiņas jūsu zaudētājā Self-Image, nekas jūs neļausit jums uzvarēt, nekas jūs neļaus jums piesaistīt bagātību un bagātības, par kurām jūs sapņojat.
    Vai jūs patiešām patiešām ticat, ka jūs veiksiet ar šo draņķīgo, ierobežoto, neatbilstošo, LOSER Self-Image, kas jums tagad ir?
    Vai jūs patiešām patiešām ticat, ka jūs domājat kā miljonārs, esi naudu veidotājs, naudas magnēts, kļūt par bagātīgu un kļuvis par miljonāru ar šo draņķīgo LOSER Self-Image, kas sastāv no tik daudziem ierobežojošiem, bezjēdzīgiem uzskatiem trūkuma, trūkuma dēļ , ierobežojums, neveiksme?
    STOP KIDDING JŪSU. . . Jo tas, ko jūs tagad ticat un domājat (jūsu pašreizējais zaudētājs Self-Image) var un tikai īstenos trūkumu, trūkumu, ierobežojumus un neveiksmi jūsu dzīvē.
    Tāpēc 990 no katrām 1000 personām, kas iesaistās uzņēmējdarbībā, pēc īsa brīža iziet lielas naudas summas, un daudzas reizes tās pat nevar iegūt pietiekami daudz enerģijas, lai sāktu darbu.
    Varbūt tu esi viens no viņiem?
         --- SUPER POWERFUL AND FUN TEHNIKA REPROGRAM SELF-IMAGE ---
    Es pabeigs šo rakstu, sniedzot jums FUN tehniku, lai palīdzētu jums mainīt savu pašizpausmi tā, lai jūs, nevis kļūt par CRAP magnētu, kļūtu par magnētu uz naudu, bagātību un bagātību.
    Es ļauj jums zināt, ka šī metode radīs brīnumus, lai novērstu jebkādu ierobežojošu pārliecību. Bet, vispirms, jums ir jānosaka bojājošie, destruktīvie ierobežojošie uzskati, kurus jūs paturējat savā zemapziņas datorā un kurus vēlaties novērst. Praktiski izmantot šo metodi, kamēr pašhiņnības stāvoklis, palielinās tā efektivitāti tūkstoš reizes.
    Lai jūs ātri saprastu, kā izmantot šo metodi, ļaujiet man pieminēt.
    PIRMAJĀM RĪCĪBAJĀM PIRMAJĀM - nosakiet dažus no visskaitīgākajiem, ierobežojošajiem uzskatiem
    Ir daudzas metodes, lai noteiktu ierobežojošus uzskatus. Jūs varat atrast tos daudzās vietās tīklā un daudzās grāmatās. Tādēļ šajā pantā es neievērosu šīs detaļas.
    Pieņemsim, ka jūs atklājāt, ka visskaitīgākais, ierobežojošākais uzskats par naudu un jūsu finansēm ir:
                       1. Nauda ir tik grūti padarīt / nopelnīt
                       2. Man ir grūti nopelnīt naudu.
                       3. Es atvairīt naudu.
                       4. Es nezinu, kā pelnīt naudu (vai Kad runa ir
                          pelnīt naudu, es esmu bezjēdzīgs, pilnīgi nepietiekams)
                       5. Es nekad nedaudz nopelnīšu naudu.
                       6. Man vienkārši nav smartu daudz naudas
                       7. Man vienmēr bija slikta veiksme.
    Tehnikai, kuru es šeit iesniedzu, ir četras pakāpes - tas jādara pēc tam, kad esat identificējuši visnepatīkamāko, ierobežojošo pārliecību, kas jums ir.
    STEP ONE - uzrakstiet īsu skriptu par to, kā vēlaties, lai lietas būtu (pašreizējais TENSE)
    Citiem vārdiem sakot, uzrakstiet īsu un skaidru skriptu par to, kā lietas izskatīsies un izskatīsies tavā dzīvē. RIGHT NOW, ja jums nav visu, kas ierobežo pārliecību. Rakstiet, it kā tas notiek TODAY, RIGHT NOW!
    Lūk, ko es varētu uzrakstīt šādā gadījumā (paziņojums, ka es ATTACK katram no minētajiem ierobežojošajiem uzskatiem, pa vienam):
     Piemērs - solis ONE
    "Tas, kas teica, ka nauda ir tik grūti izdarīt, ir traks, tas ir pilnīgs absurds. Vairāk nekā tas ir pilnīgi RIDIĶIS. Manuprāt, ir viegli nopelnīt naudu. Es jūtos tik laimīgi jau tagad, jo tas ir Man ir ļoti viegli un jautri nopelnīt naudu, daudz naudas, es esmu naudas magnēts, es piesaistī naudu kā magnēts, es esmu neatvairāms magnēts uz naudu, un es zinu, kā pelnīt naudu. Labāk pelnīt naudu. Tas ir pārsteidzošs! Es pat nezinu, bet, kaut kā, man vienmēr ir izdevies atrast veidus, kā ātri un viegli nopelnīt daudz naudas, un katru dienu man arvien vairāk un vairāk finansiāli pārticīgi. Es esmu pietiekami gudri, lai nopelnītu daudz naudas.Man ir tas, kas nepieciešams, lai es nopelnītu daudz naudas.Man ir tik laimīgs, kad runa ir par naudu.Tagad, kad es par to domāju, man ir tik paveicies gandrīz viss. Un es FEEL tik laimīgs! "
     STEP TWO - Uzrakstiet skriptu par to, kā viss bija PAST.
      Kad jūs rakstāt šo daļu, atsaukties uz savu pagātni kā par kaut ko, kas notika ilgi, ilgu laiku atpakaļ! Mērķis ir pārliecināt sevi un savu zemapziņu, ka visas šīs aprakstītās lietas ir par kaut ko tādu, kas noticis ilgi, diezgan ilgi pirms laika! (Tie, ​​kuri ir pazīstami ar NLP, redzēs "laika izkropļošanas" elementus, kā arī pagātnes atjaunošanu.)
       Piemērs - Otrais solis
      "Pagātnē