Aizdevējs Pirmais kredīts Atkārtots kredīts Kredīta
termiņš
Vecuma
ierobežojums
Darba laiks Info
Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa
LATCREDIT.LV
0%
50-300€
no 0%
50-500€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
MINICREDIT.LV
0%
50-100€
8%
50-300€ 5 dienas - 30 dienas 20 - 72 gadi
DD 8:00-20:00
BD 10:00-18:00
 
VIASMS.LV
0%
50-350€
8.8%
50-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 9:00-20:00
Info Laimīgās Trešdienas! Katru trešdienu atkārtotiem aizdevumiem 50% atlaide komisijas maksai!
SMSCREDIT.LV
0%
50-425€
8.8%
50-425€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
ONDO.LV
0%
50-425€
8.8%
50-420€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
FINANZA.LV
0%
40-200€
8.8%
40-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 9:00-20:00
BD 9:00-16:00
 
CREDITON.LV
0%
5-300€
8.8%
5-600€ 1 diena - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
VIVUS.LV
8.8%
50-1500€
8.8%
50-1500€ 1 mēnesis - 24 mēneši 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
Info Jaunie klienti 90 dienas nemaksā neko!
KREDITS365.LV
8.8%
100-300€
8.8%
100-400€ 15 dienas - 30 dienas 21 - 65 gadi
DD 8:30-20:00
BD 11:00-16:00
 
FERRATUM.LV
0%
10-350€
8.8%
10-400€ 15 dienas - 30 dienas no 21 gada
DD 8:00-22:00
BD 10:00-18:00
 

Naudas aizdevums ad narcissistam ir nauda, ​​viņš var brīvi izmantot savu sadistisko aicinājumu un maz baidīties par sekām. Nauda pasargā viņu no pašas dzīves, no viņa darbību rezultātiem un sekām; tā to izolē siltumā un drošībā, tāpat kā labvēlīga sega, tāpat kā mātes labā nakts skūpsts.

Jā, nauda neapšaubāmi ir mīlas aizstājējs, un tas ļauj narcisistam būt viņa neglīts, korumpēts un novecojis pats. Nauda pērk narcistisko absulsu un viņa ego-sintētisko draudzību, piedošanu un pieņemšanu. Ar naudu bankā, narcissistam jūtas ērti ar sevi, bez maksas, augstprātīgi augošs augstākais virs nievājošām, nemazgājušām masām naudas aizdevums.
Ar naudas līdzekļiem, kas uzliek savu proverbālo kabatu, narcissists vienmēr var atrast cilvēkus, kas ir nabadzīgāki par viņu, tas ir iemesls lielai elation kopā ar izveicīgu nicinājumu un bumptiousness no viņa puses.
Narcissists reti izmanto naudu, lai nopirktu, korumpētu un iebiedētu tieši. Viņš ir smalks nekā tas. Pretstatā vispārpieņemtajam stereotipam, narcissist's avarija reti iekļaujas redzamā patēriņā. Daudzi narcisisti valkā 15 gadus vecas izģērbtas drēbes, viņiem nav automašīnas, nav mājas un nav īpašumu. Tas ir pat tad, kad narcissists var atļauties labāk.
Nauda nav saistīta ar narcistiskajām fiziskajām vajadzībām vai pat ar viņa sociālo mijiedarbību. True, narcissist piesaista peļņu, lai iegūtu statusu, vai ieskaidrot citus. Bet lielākā daļa narcisistu slēpj patieso bagātības apjomu, uzkrāj to, uzkrājas un, tāpat kā tie, kas ir sirdī, uzskata to katru dienu un tumsā. Nauda ir narcistiska licence grēkam un ļaunprātīgai izmantošanai, viņa atļauja, solījums un tā izpilde uzreiz. Tas atbrīvo zvēru narcistiskajā dzīvē un, atkāpjoties, iedrošina viņu - nemaldina viņu - būt pats.
Tomēr nāršizinieki ne vienmēr ir sasprindzināti. Daudzi narcissisti tērē naudu restorānos un ceļojumos uz ārzemēm, kā arī grāmatām un veselības produktiem. Viņi pērk dāvanas (lai gan negribīgi un kā apkopes darbs). Narcissisti atkarīgi spēlē un spekulē un zaudē likteni. Narcissists ir negausīgs, vienmēr grib vairāk, vienmēr zaudē maz, kas viņam ir. Bet viņš visu dara nevis par mīlestību pret naudu, jo viņš neizmanto to, lai apmierinātu viņa paša sev vai apmierinātu viņa vajadzības. Nē, viņš nevēlas naudu, ne arī rūpējas par to. Viņam tas ir svarīgs spēks: leģitimitāte uzdrīkstēties, uzliesmot, iekarot, iebilst, pretoties, nomākt un mocīt.
Visās viņa attiecībās narcissists ir vai nu uzvarēts, vai uzvarētājs; vai nu augstprātīgais kapteinis, vai nicināms vergs; vai nu dominējošais, vai recesīvs. Narcissists mijiedarbojas pa augšup pa asi, nevis gar kreiso labo. Viņa pasaule ir stingri hierarhiska un ļaunprātīgi noslāņota. Kad viņš ir pakļāvies, tas ir nicīgi. Dominējoši viņš ir dievišķīgi. Viņa dzīve ir svārsta svārstīšanās starp apspiestu un apspiestu.
Lai pakļautu otram citam, tam jābūt kaprīzam, negodīgam, nežēlīgam, obsesīvam, naidzīgam, atriebīgam un iesprostotam. Jāatzīmē neaizsargātības plaisas, jutīgās pamati, sāpes, sprūda mehānismi, nāves Pavloviskās reakcijas un bailes, cerība un dusmas. Nauda atbrīvo narcistisko prātu un atbrīvo viņa auksto empātiju. Tas viņam piešķir mieru, atslābumu un dabas zinātnieka nosvērtību.
Ar savu prātu bez quotidian, narcissist var koncentrēties, lai sasniegtu vēlamo pozīciju: uz augšu, dreaded un shunned - tomēr paklausīja un atlikta līdz. Tad viņš turpina ar vēsu neieinteresētību, lai atsaukt cilvēka finierzāģu mīklas, manipulēt ar savām daļām, izbaudīt viņu sāpes, pakļaujot viņu sīkajiem pārkāpumiem, arfiem par viņu neveiksmēm, salīdzinot tos ar saviem labprātīgajiem un izsmiekšot viņu nekompetenci, liekulību un kņadu. Narcissists slēpj savas nepareizās darbības sociāli pieņemamā apģērbā - tikai, lai izdarītu dunci. Viņš kalpo kā drosmīgs, neuzlādējies ikoneklists, sociālā taisnīguma cīnītājs, labāka nākotne, lielāka efektivitāte, labie cēloņi, altruists vai empātijas un pašaizliedzīgais labdarītājs. Bet tas viss ir par viņa sadistiem, patiesībā. Tas ir viss par nāvi, nevis dzīvi.
Tomēr potenciālo labdarītāju antagonēšana un atsvešināšana ir prieks, ka narcissists nevar atļauties tukšā maku. Kad tas ir nabadzībā, tas ir altruisms, kas ir iemiesots: labākie draugi, visvairāk aprūpējušie skolotāji, labvēlīgais ceļvedis, cilvēces mīļākais un nežēlīgs cīkstonis pret narcissismu, sadismu un ļaunprātīgu izmantošanu visās viņu formās. Viņš ievēro, viņš pakļaujas, viņš padevās, viņš pilnībā piekrīt, viņš slavē, apmierina, pieliek un pielūdz. Viņš ir ideāla auditorija, cienītājs un pielūdzējs, tārps un amēba: bezbojājums, pielāgojams formā, paša slīpuma elastība. Ilgstoši uzvedoties, tas ir nepanesams, tādēļ narcistiskajai atkarībai pret naudu (patiešām, brīvībai) visās tā formās. Tā ir viņa evolucionārās kāpnes no gļotas uz godbijīgo un līdz ar to meistarību.
Narcissist's Puppets par saņemšanas beigām
Narcissist's tainted un nosacītā "bagātība" saņēmēji līdzīgi pielīdzina naudu ar mīlestību. Viltības viņiem, viņi apmierina pirmo. Ar tik daudz virkni, kas pievienoti narcistiskajai "dāvanai", viņi galu galā satricinājās un piekārtiem, piemēram, disfunkcionālas marionetes, lelles narcistiskajā absurdas teātrī.
Naudas un padeves psihodinamiskās dimensijas ir neskaitāmas un izšķirošas, lai saglabātu cietušā nestabilo iekšējo līdzsvaru. Cilvēki uzsāk lielus pašpiekļuves un kognitīvās disonācijas veidus, lai attaisnotu upurus pašcieņā, cieņā un realitātes uztverē, kas viņiem jāveic, lai paliktu uz narcistiskajām labajām grāmatām.
Bet pašapziņa nekad nav tālu zem virsmas. Pakāpeniski cilvēka celiņi narcistiskajos iestudētos spēlēs nemierina ārīgi vai iekšēji: tie kļūst pasīvi-agresīvi, rūgti, nomākti un paranojas. Viņi jūtas atsvešināti, dehumanizēti, objektīvi un pārprasta. Viņi cenšas atbrīvoties sevi, kļūstot pretrunīgi un nepārliecinoši pretēji - vai pieskaroties narcistiskajam un emocionāli izsakot visus citus kā liesmu kolēģus.
Šīs reaģējošās uzvedības patters ir sakņojas un grūti izlauzties. Viņi sajaucas veidņos, kuros narcistiskais upuris pietrūkst un izgāzās, mocījās agonijā, un grauzdams ikreiz, kad narcissists viņiem daudzkārt izpaužas ļaunos. Ja viņi laika gaitā neatbrīvo sevi, šie upuri pakāpeniski iegūst daudzas savas narcistiskajiem mocītājiem raksturīgās iezīmes un uzvedības modeļus un veido viņiem kopīgu psihozi, dominējošo un kukuļošanas mazo kultūru, kas tiek nodibināta ar visuresoša dolāra zīmes starpniecību.
Kompulsīvs devējs
Pastāv divu veidu narcissisti: (I) stingri un vidēji un (II) piespiedu pieņēmēji. Lielākā daļa narcisistu jūtas ļaunprātīgi un izmantoti, kad viņiem ir jāmaksā nauda, ​​lai apmierinātu viņu "tuvākās" un "mīļākās" vajadzības un vēlmes.
Ne tik obligātie dāvinātāji.
Visur šķiet, ka kompulsīvs devējs ir altruistisks, empātijošs un rūpējīgs cilvēks. Faktiski, viņš vai viņa ir ļaudis-pleaser un atkarīgs no tā. Kompulsīvs devējs ir ieslodzīts sava rakstura stāstījumā: kā viņam ir vajadzīgs viņa tuvākais un dārgais, jo viņi ir nabadzīgi, jauni, nepieredzējuši, trūkst izlūkdatu vai labu izskatu un citādi ir zemāki par viņu. Tādēļ kompulsīvs sniegšana ietver patoloģisku narcisismu.
Noderīgo kompulsīvo devēju lielais daudzums ir paredzēts, lai nodrošinātu savu "mīlēto" cilvēku klātbūtni un piesaistīšanu, kā arī izvairītos no dusmām (un, viņuprāt, neizbēgama atteikšanās no tiem). Nepārvarīgi piedaloties, viņi cenšas veicināt atkarību no paradumiem un tādējādi novērstu to atstāšanu.
Patiesībā tas ir kompulsīvs devējs, kurš piespiež, piesaista un kārdina cilvēkus, kas viņam apkārt izmanto savus pakalpojumus vai naudu. Viņš piespiež sevi pie viņa izveicīgās bagātības saņēmējiem un viņa dāsnuma vai dievbijības labuma guvējiem. Viņš nevar noraidīt nevienu viņu vēlmes vai lūgumus, pat ja tie nav skaidri izteikti un izteikti, un ir tikai izdomājumi par viņa paša vajadzību un grandiozo iztēli.
Neizbēgami viņš izstrādā nereālas cerības. Viņš uzskata, ka cilvēkiem viņam vajadzētu būt ārkārtīgi pateicīgiem un viņu pateicībai vajadzētu pārvērst par sava veida paklausību. Iekšēji viņš seethes un rages pret savstarpīguma trūkumu viņš uztver viņa attiecības ar ģimeni, draugiem un kolēģiem. Viņš muļķīgi castigates visiem apkārt viņam, jo ​​tas ir tik negatīvs. Piespiedu devējam dāvana tiek uztverta kā upuris, un uzņemšana ir ekspluatācija. Tādējādi viņš dod bez žēlastības, vienmēr ar redzamām stīgām. Nav brīnums, ka viņš vienmēr ir neapmierināts un bieži agresīvs.
Psiholoģiskajā žargonā mēs teiktu, ka kompulsīvam devējam ir alloplastiska aizsardzība ar ārēju kontroles loku. Tas vienkārši nozīmē to, ka viņš paļaujas uz viņa apziņā esošo cilvēku ieguldījumu, lai regulētu viņa svārstīgo pašvērtējuma sajūtu, viņa nestabilo pašnovērtējumu un vienmēr mainītos noskaņas. Tas arī nozīmē, ka viņš vaino pasauli par savām neveiksmēm. Viņš jūtas ieslodzīts naidīgā un mītiņā visumā, pilnīgi nespēj ietekmēt notikumus, apstākļus un rezultātus. Tādējādi viņš izvairās uzņemties atbildību par viņa darbību sekām.
Tomēr ir svarīgi saprast, ka kompulsīvs dāvējs lolojis un izbauda savu paškaitējuma upuri un audzina savus nepatikšanas gadījumus, saglabājot precīzu uzskaiti par visu, ko viņš dod un saņem. Šī masochistic grāmatvedības psiholoģiskā darbība ir fons, kuru dažreiz nekonkretizē kompulsīvs devējs. Viņš visdrīzāk noraidīs tādu maldību un šaurību.
Kompulsīvs devējs ir projektīvās identifikācijas mākslinieks. Viņš manipulē viņa tuvāko uzvedību tieši tā, kā viņš to gaidījis. Viņš paliek pie viņiem un stāsta viņiem, ka nodošanas akts ir vienīgais atalgojums, ko viņš meklē. Visu laiku viņš slepeni tiecas par savstarpīgumu. Viņš noraida jebk