Aizdevējs Pirmais kredīts Atkārtots kredīts Kredīta
termiņš
Vecuma
ierobežojums
Darba laiks Info
Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa
LATCREDIT.LV
0%
50-300€
no 0%
50-500€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
MINICREDIT.LV
0%
50-100€
8%
50-300€ 5 dienas - 30 dienas 20 - 72 gadi
DD 8:00-20:00
BD 10:00-18:00
 
VIASMS.LV
0%
50-350€
8.8%
50-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 9:00-20:00
Info Laimīgās Trešdienas! Katru trešdienu atkārtotiem aizdevumiem 50% atlaide komisijas maksai!
SMSCREDIT.LV
0%
50-425€
8.8%
50-425€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
ONDO.LV
0%
50-425€
8.8%
50-420€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
FINANZA.LV
0%
40-200€
8.8%
40-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 9:00-20:00
BD 9:00-16:00
 
CREDITON.LV
0%
5-300€
8.8%
5-600€ 1 diena - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
VIVUS.LV
8.8%
50-1500€
8.8%
50-1500€ 1 mēnesis - 24 mēneši 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
Info Jaunie klienti 90 dienas nemaksā neko!
KREDITS365.LV
8.8%
100-300€
8.8%
100-400€ 15 dienas - 30 dienas 21 - 65 gadi
DD 8:30-20:00
BD 11:00-16:00
 
FERRATUM.LV
0%
10-350€
8.8%
10-400€ 15 dienas - 30 dienas no 21 gada
DD 8:00-22:00
BD 10:00-18:00
 

Kredīts bez pirmās iemaksas tagad ir laiks ieguldīt nekustamajā īpašumā ar savu self-directed IRA
Vai jūs esat "pazīstams" par šo ārkārtīgi vērtīgo ieguldījumu instrumentu - self-directed IRA? Statistika liecina, ka šajā valstī ir apmēram $ 4,2 triljoni dolāru, bet mazāk nekā 4% ir pašpārvaldes IRA.

Daudzi cilvēki vienkārši nezina, ka pašnodarbinātais IRA var viņiem palīdzēt iegūt lielisku potenciālu, lai palielinātu viņu pensijas portfeli un nākotni.
Iespējams, ka, ja jūs, tāpat kā lielākā daļa cilvēku, jūsu pensijas nauda tiek slēgta tradicionālajās un bieži vien neproduktīvajās investīcijās, piemēram, akcijās, obligācijās un kopfondos kredīts bez pirmās iemaksas. Jūs varat piekrist, ka akciju tirgus svārstīgums un tā radītie zaudējumi pēdējos gados ir pietiekams iemesls, lai apskatītu citas alternatīvas.
Līdz šim jūs, iespējams, nav sapratuši, ka jūs varat likumīgi ieguldīt savu IRA "alternatīvās" investīcijās, piemēram, nekustamajā īpašumā (vietējā un ārvalstu), privātajos izvietojumos, nodokļu apķīlāšanā, dārgmetālos un komandītsabiedrībās, pieminot dažus, palielinot tos pensijas dolāru eksponenciāli.
Atsevišķi aiziešanas pensiju konti tika ieviesti 1974. gadā, ieviešot Darbinieku izdienas ienākumu aizsardzības likumu (ERISA). Noteikumi, saskaņā ar kuriem IRA var ieguldīt, ir bijuši spēkā un nav mainīti, jo IRA tika izveidotas. Noteikumi nosaka tikai to, kur kāds nevar ieguldīt, un pastāv neierobežots investīciju klāsts, kas labi atbilst pieļaujamajām robežām. Ir tikai trīs investīcijas, kas IRA ietvaros nav īpaši atļautas: kolekciju priekšmeti, dzīvības apdrošināšana un pamatkapitāls S korporācijā.
Tātad, jūs varat jautāt, kas tieši ir "self-directed" IRA un kā es to atveru?
Self-Directed IRA un diversifikācija
Pašregulētā IRA piedāvā investoru vadītāja sēdeklī, ļaujot jums brīvi izvēlēties investīcijas no neskaitāmām aktīvu klasēm. Tas ir spēcīgi pretrunā tam, ka finanšu iestādei (bankai, brokeru sabiedrībai) ir lēmums par jums un jūsu nākotni, jo tiem, iespējams, ir neobjektīva interese gūt labumu no ierobežotajiem ieguldījumiem (tradicionālajiem akcijām, obligācijām un kopfondiem), ko tie piedāvā tev.
"Patiesi" self-directed IRA ir tad, kad jūs (ar jūsu izvēlēto speciālistu ieteikumiem) izvēlieties savas IRA aktīvus, ļaujot jums ieguldīt gan "tradicionālajās" investīcijās, piemēram, akcijās, obligācijās un savstarpējos fondos, gan arī iepriekš minētajos - tradicionālie ieguldījumi. Tāpēc tai nav jābūt "vai nu", vai ierosinājumam.
Fakts ir tāds, ja jūs to izvēlaties, jūs joprojām varat saglabāt pozīcijas akciju tirgū ar pašregulējošu IRA, tomēr izvēlieties šīs netradicionālās vai alternatīvās investīcijas, diversificējot savu ieguldījumu portfeli. Ir zināms, ka "diversifikācija" ir vissvarīgākā attiecībā uz jebkuru ieguldījumu stratēģiju!
Patiesībā ir pavisam viegli atvērt pašregulējošu IRA, jo tas ir vienkāršs jautājums, kā izlemt par cienījamu vērtspapīru, piemēram, Pensco Trust Company vai Equity Trust Company, un aizpildot tiešsaistes pieteikumu. Maksas ir nominālās un skaidri izpaužamas uzņēmumu tīmekļa vietnēs. Šie turētāji arī piedāvā lieliskus bezmaksas mācību līdzekļus un tīmekļa seminārus, lai tālāk informētu jūs un sāktu ceļu uz self-directed IRA ieguldījumiem.
Pēc dažiem pārdomātiem pētījumiem par dažādajiem investīciju veidiem, kurus jūs tagad varat izmantot, nākamais un visvairāk aizraujošs solis ir pieņemt lēmumu par to, kā turpināt paplašināt savu izstāšanās kontu! Tomēr mēs iesakām jums apspriest savu ieguldījumu pieeju ar saviem izvēlētajiem speciālistiem (CPA, KZP, PA), lai vadītu, kā jūs ar jebkāda veida ieguldījumiem.
Nekustamais īpašums Ieguldījumi ar pašreklāmu IRA
Tā kā mūsu senči, ieguldījumi nekustamajā īpašumā ir bijusi galvenā investīciju metodika, ko cilvēki ir izmantojuši, lai veiksmīgi iegūtu bagātību. Ilgi pirms ekskluzīvā ASV pēdējo gadu nekustamā īpašuma "burbuļa" piemēriem "materiālie" nekustamā īpašuma ieguldījumi gadsimtiem ilgi ir devuši investoriem finansiālu drošību un bagātību. Jā, investīcijas nekustamajā īpašumā patiešām ir taustāmas, ja ieguldītājam tiešām var būt tieša ietekme uz appreciative vērtību - atšķirībā no akcijām un obligācijām.
Saskaņā ar Nacionālo nekustamo īpašumu asociācijas (NAR) datiem nesenie statistikas dati liecina, ka pēdējo trīs mēnešu laikā mājokļu tirgus faktiski atkal pieauga. Ziņojumā teikts, ka esošie mājokļu pārdošanas apjomi trešo mēnesi pēc kārtas palielinājās, veicinot krājumu samazināšanos, un 2009. gada jūnijā māju cenas samazinājās mazāk strauji.
NAR galvenais ekonomists Lawrence Yun ir cerīgs par ieguvumu. Viņš teica, ka "pārdošanas apjoma pieaugums esošajos mājokļos ir vērojams visos lielākajos valsts reģionos. Mēs ceram, ka turpināsies pakāpeniska pārdošanas pieauguma tendence, pateicoties nodokļu atvieglojumiem un vēsturiski augstiem pieņemamiem nosacījumiem."
Investīcijas nekustamajā īpašumā pašregulētā IRA ir gan atliktas ar nodokļiem, gan arī bez nodokļiem, atkarībā no konkrētā ieguldījumu veida. Ir patiešām pārsteidzoši, ka vairāk cilvēku neizmanto šos nodokļu atvieglojumus, jo statistikas dati liecina, ka pašlaik mazāk nekā 2% pensiju kontu veido nekustamo īpašumu kā ieguldījumu.
Ir svarīgi zināt, ka jūs varat iegādāties nekustamo īpašumu savā IRA tik ilgi, kamēr tas neizraisa "self dealing", kas nozīmē, ka jūs nevarat iegādāties īpašumu, ka jūs dzīvojat vai veikt uzņēmējdarbību iekšā. Ir arī konkrēti IRS aizliegumi par īpašuma iegādi vai pārdošanu jūsu IRA, kur dažiem ģimenes locekļiem var būt īpašumtiesību procentuālā daļa. Vairāk informācijas par IRS noteikumu ievērošanu mēs vēlreiz iesakām vadlīnijas izvēlētiem speciālistiem, CPA vai ERISA pieredzējušam advokātam, lai palīdzētu jums kļūt par veiksmīgu self-vērstu IRA ieguldītāju.
Ieguvumi no nekustamā īpašuma iegādei Louisiana valsts
Louisiana un tās skaista, vēsturiskā Ņūorleānas pilsēta aktīvi iesaistās atkopšanas un atjaunošanas procesā pēc viesuļvētras "Katrīna" katastrofālas izpostīšanas 2005. gadā. Nekustamā īpašuma tirgus Luiziānā lielā mērā ir saistīts ar nepieciešamību burtiski atjaunot tās pilsētas (draudzes ) un sakarā ar pieaugošo mājokļu pieprasījumu darba ņēmēju pieplūduma dēļ, darbaspēka mājokļi ir pieaugoša nepieciešamība, un būvniecības projekti strauji izplatās.
Laika posms ir "optimāls" nekustamā īpašuma investoriem, lai iekļūtu neparasti ienesīgajā post-Katrina ekonomiskajā vidē Louisiana štatā. Kā asīgs kā New Orleans jambalaya, nekustamo īpašumu investīcijas ir "kicked" pāris pakāpieni The Big Easy.
Labās ziņas ieguldītājiem Luiziānā un Ņūorleānā ir saistītas ne tikai ar ekskluzīvo tirgus pieprasījumu, bet arī par to, ka ieguldījumus pastiprina federālie nodokļu atvieglojumi, ko pieņēmusi 2005. gada Līča zonas likums, kas dod ieguldītājiem dūšīgs nodokļu atlaides. Larry Haines, Road House Builders un Sunconomy Homes izpilddirektors teica: "Dzīvojamā ēka Luiziānā ir spēcīga, jo īpaši vietās, kas atbalsta naftas produktu pakalpojumus un ārzonas urbšanu. Šīs investīciju īpašības rada valsts un federālās saules nodokļu kredītus, nolietojumu un pozitīvu naudas plūsmu Investori nesaņem lielāko daļu no ASV tieši tagad. "
Road Home Builders, "zaļais" līgumslēdzējs, kura galvenā mītne atrodas Ņūorleānā, pašlaik ir iesaistījusies vairāku projektu izstrādē, veidojot pieejamus un energoefektīvus saules mājas. Šie projekti pirmoreiz vērš uzmanību uz māju pircējiem un vajadzību pēc darbaspēka mājokļiem, kas atrodas Luiziānas līča piekrastē, piedāvājot ievērojamas investīciju iespējas pašregulējošai IRA un diskrecionāro ienākumu investoriem.
Šeit ir seši vienkārši soļi, lai sāktu ieguldīt līdzekļus ar pašregulējošu IRA:

  1. Izvēlieties cienījamu IRA vadītāju / administratoru
  2. Izvēlieties plāna veidu: tradicionālo, ROTH, SEP, SOLO K un atveriet savu kontu tiešsaistē, aizpildot pieteikumu (drukāt, parakstīt un nosūtīt pastu)
  3. izpētīt ieguldījumu aktīvu kategorijas un lemt par diversifikācijas ieguldījumu (-iem)
  4. Apspriediet investīciju stratēģijas un pārskatiet IRS noteikumus un nodokļu likumus ar izvēlētiem speciālistiem
  5. Iesniedziet apstiprināšanai turētājbankā konkrētus ieguldījumus (viņi pārliecinās, ka ieguldījums ir pareizs un likumīgs, tomēr viņi NEKAS pieņem lēmumu, vai tas ir labs vai slikts ieguldījums, tas ir atkarīgs no jums)
  6. Izbaudiet, ka vērojat savu pensijas konta pieaugumu, ņemot vērā mieru, zinot, ka tagad esat atbildīgs par lēmumiem par ieguldījumiem par savu pensijas naudu un TAVIESU nākotni

Zelta iespēja
Nekustamais īpašums, kas iegulda līdzekļus, izmantojot self-directed IRA, ir galvenais ieguldījumu instruments jau tagad gan ilgtermiņa, gan īstermiņa ieguldīšanai. Ar nekustamo īpašumu cenām un procentu likmēm visu laiku zems ir pienācis laiks "padarīt sienu, kamēr saule spīd".
Kā investori, mēs, iespējams, nekad neuzskatīsim vēl vienu šāda veida zelta investīciju iespēju mūsu dzīves laikā. Tagad ir laiks sākt ieguldīt nekustamajā īpašumā, izmantojot galīgo instrumentu jūsu pensijas portfelim, self-directed IRA. Atklājiet brīvību kontrolēt savu finansiālo nākotni!