Aizdevējs Pirmais kredīts Atkārtots kredīts Kredīta
termiņš
Vecuma
ierobežojums
Darba laiks Info
Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa
LATCREDIT.LV
0%
50-300€
no 0%
50-500€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
MINICREDIT.LV
0%
50-100€
8%
50-300€ 5 dienas - 30 dienas 20 - 72 gadi
DD 8:00-20:00
BD 10:00-18:00
 
VIASMS.LV
0%
50-350€
8.8%
50-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 9:00-20:00
Info Laimīgās Trešdienas! Katru trešdienu atkārtotiem aizdevumiem 50% atlaide komisijas maksai!
SMSCREDIT.LV
0%
50-425€
8.8%
50-425€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
ONDO.LV
0%
50-425€
8.8%
50-420€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
FINANZA.LV
0%
40-200€
8.8%
40-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 9:00-20:00
BD 9:00-16:00
 
CREDITON.LV
0%
5-300€
8.8%
5-600€ 1 diena - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
VIVUS.LV
8.8%
50-1500€
8.8%
50-1500€ 1 mēnesis - 24 mēneši 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
Info Jaunie klienti 90 dienas nemaksā neko!
KREDITS365.LV
8.8%
100-300€
8.8%
100-400€ 15 dienas - 30 dienas 21 - 65 gadi
DD 8:30-20:00
BD 11:00-16:00
 
FERRATUM.LV
0%
10-350€
8.8%
10-400€ 15 dienas - 30 dienas no 21 gada
DD 8:00-22:00
BD 10:00-18:00
 

Kredīti no 19 gadiem ātrie nekustamo īpašumu Kalifornijas departaments ir izlaidis šādu "PATĒRĒTĀJU BĪSTAMU" brīdinājumu patērētājiem par prasījumiem, ko iesniegušas "Mass Joinder" tiesas prāvas tirgotāji.

PĀRKĀPUMA APKAROŠANA PAR LIKUMDOŠANAS MARKETIEM, KAS PIEPRASĪJOŠI UZLABOŠANAS MAKSĀJUMUS SO-CALLED "MASS BOINDER" VAI KLASES SŪTĪŠANAI, AR KO PIEŠĶĪRU NEATKARĪGU MĀJAS HIPOTEKĀRU ATLĪDZĪBU
By Wayne S. Bell, galvenā padomniece, Kalifornijas Nekustamā īpašuma nodaļa
I. MĀJOKĻU MAKSĀJUMA IZNĪCINĀŠANA AR IZNĪCINĀŠANU (un "Pārāk labi, lai patiesi" apgalvo, ka tā tiek izmantota, lai izvairītos no un / vai apturētu izslēgšanu, saņemtu kredīta pamatsummu un ļautu jūsu mājoklim atbrīvot jebkuru hipotēku) kredīti no 19 gadiem ātrie.
Šis brīdinājums ir rakstīts, lai brīdinātu patērētājus par mārketinga kompānijām, nelicencētām vienībām, advokātiem un tā saucamajiem advokāta palīgiem, ar advokātiem saistītiem un advokātu nodošanas uzņēmumiem, kuri piedāvā un pārdod nepatiesu cerību un pieprasa samaksāt avansa maksājumus par tā saukto " masveida apvienošana "vai klases tiesas prāvas, kas, iespējams, radīs ārkārtas mājas hipotēkas atvieglojumus.
Kalifornijas Nekustamā īpašuma departaments ("DRE" vai "departaments") agrāk izsniedza brīdinājumu par patērētāju un brīdināja par krāpšanu par aizdevuma izmaiņām un glābšanas izkrāpšanu Kalifornijā. Pēc šī brīdinājuma sekoja brīdinājumi un brīdinājumi par krāpšanu kriminālistikas aizdevumu revīzijās, krāpšanos saistībā ar īsās pārdošanas darījumiem, nepatiesiem un maldinošiem apzīmējumiem un īpašu zināšanu, apliecinājumu un pilnvaru pieprasījumiem saistībā ar mājokļa kredīta atvieglojumu pakalpojumiem un citiem nekustamā īpašuma un mājas aizdevumiem atbrīvojumu izkrāpšanu.
Departaments turpina administratīvi sodīt personas, kas iesaistītas šādās krāpšanas situācijās, un sadarbībā ar Kalifornijas štata advokātu, federālo tirdzniecības komisiju un federālajām, valsts un vietējām kriminālatbildības iestādēm panākt šādu krāpšanu tiesā.
2009. gada 11. oktobrī Kalifornijā tika parakstīts Senāta Bill 94 un tas stājās spēkā tajā pašā dienā. Tas aizliedza jebkurai personai, tostarp nekustamā īpašuma tiesību īpašniekiem un advokātiem, pieprasīt, pieprasīt, iekasēt vai saĦemt avansa maksu no māju īpašnieka aizņēmēja saistībā ar solījumu mainīt aizņēmēja mājokļa aizdevumu vai kādu citu hipotēku aizdevuma kavējumu.
Senāta Bill 94 aizliegumi, šķiet, ir ievērojami ietekmējuši nikns krāpšanu, kas notika un palielinājās attiecībā uz sākotnējo maksu par aizdevumu modificēšanas darbu samaksu.
Arī kriminālistikas aizdevumu revidentiem tagad ir jāreģistrējas Kalifornijas Tieslietu departamentā un viņi nevar pieņemt maksājumus avansā par viņu pakalpojumiem saskaņā ar Kalifornijas tiesību aktiem, tiklīdz ir reģistrēts paziņojums par saistību neizpildi. Ir daži izņēmumi juristiem un nekustamā īpašuma mākleriem.
2011. gada 31. janvārī stājās spēkā Federālās tirdzniecības komisijas izdots svarīgs un plašs avansa maksājumu aizliegums, kā arī aizliedz hipotēkas palīdzības pakalpojumu sniedzējiem pieprasīt vai iekasēt avansa maksājumus no māju īpašnieka.
Diskusijas par Senāta Bill 94, federālo avansa maksājumu aizliegumu un DRE brīdinājumiem par patērētāju ir pieejami DRE tīmekļa vietnē dre. Ca. Gov
Advokāta atbrīvojums no federālās avansa maksas aizlieguma -
Federālās tirdzniecības komisijas izdotais avansa maksājumu aizliegums ietver šauru un nosacītu atteikšanos no advokātiem.
Ja advokāti atbilst šādiem četriem nosacījumiem, tie parasti ir atbrīvoti no noteikuma:
    Viņi ir iesaistīti tiesību aktos, un hipotēkas palīdzības atvieglojumi ir daļa no viņu prakses.
    Tie ir licencēti valstī, kurā atrodas patērētājs vai mājoklis.
    Tie ievēro valsts likumus un noteikumus, kas reglamentē "tāda paša veida rīcību, kāds nepieciešams [FTC] noteikumam".
    Viņi savās avansa maksās iekasē klienta trasta kontā un ievēro valsts likumus un noteikumus, kas attiecas uz šādiem kontiem. Tas prasa, lai klientu līdzekļi tiktu turēti atsevišķi no advokātu personīgajiem un / vai uzņēmuma līdzekļiem līdz brīdim, kad līdzekļi ir nopelnīti.
Ir svarīgi atzīmēt, ka iepriekš apspriestais advokātu atbrīvojums neļauj advokātiem savlaicīgi iekasēt naudu aizdevumu modifikācijās vai aizdevuma kavēšanās pakalpojumos, kuru iepriekšējos maksājumus aizliedz stingrāki Kalifornijas Senāta Bill 94. (Sk. CDA atbilstības tabulu, lai iegūtu vairāk detalizēta informācija redaktors)
Bet tie, kuri turpina gūt peļņu un apdraudēt neaizsargāto māju īpašniekus, nav atteikušies. Viņi tikai maina savu taktiku un maina savu pārdošanas laukumu, lai turpinātu izmantot tos, kuri izmisumā vēlas glābt savas mājas. Un daži no krāpšanas gadījumiem, kas cenšas izvilkt izmisuma māju īpašniekus, mēģina izmantot iepriekš minēto advokātu atbrīvojumu, lai savāktu avansa maksājumus par hipotēku palīdzības atvieglojumu tiesvedību.
Šis brīdinājums un brīdinājums tiek izsniegts, lai pievērstu jūsu uzmanību nereti pārspīlētajai un pārspīlētajai "pārdošanas pakāpei" saistībā ar apšaubāmo "Mass Joinder" vai klases prasību tiesāšu domājamo vērtību.
Neatkarīgi no tā, vai viņi sevi sauc par "Foreclosure Defense" ekspertiem, hipotekāro kredītu saistītajiem pārstāvjiem, dzīvo brīvajiem un skaidrajiem ekspertiem vai kādu citu oficiālu, svarīgu vai iespaidīgu skanošu nosaukumu (-iem), privātpersonas un uzņēmumi pārdod savus pakalpojumus Kalifornijas štatā un internetā. Tie piedāvā dažādas prasības un pārdošanas laukumus, kā arī piedāvā iespaidīgus juridiskos un tiesvedības pakalpojumus, kam ir dotas pavisam neparastiskas iespējas, ar mērķi iegūt un saņemt daļu no jūsu naudas.
Lai gan ir juristi un advokātu biroji, kas ir likumīgi un kvalificēti, lai apstrādātu sarežģītas šķīrējtiesas vai apvienošanās prāvas, jums jābūt piesardzīgiem un jāuzmanās. Un noteikti apskatiet advokātus Valsts Advokātu kolēģijas tīmekļa vietnē un izmantojot citus līdzekļus, kā aprakstīts III sadaļā. II.
ATSEVIŠĶI UN / VAI NEPĀRTRAUKTI IZSNIEGTO HIPOTĒKU NODARBINĀTĪBAS APSTĀKĻU VAI "MASU PIEVIENOTĀJS" UN KLASES SĀKTĀJIEM.
A. Kādas ir prasības / pārdošanas laukumi? Viņi ir daudz un daudzveidīgi, un tie ietver:
    Jūs varat pievienoties masveida apvienošanas vai tiesas prāvā, kas jau ir iesniegts pret aizdevēju un paliek savā mājā. Jūs varat pārtraukt maksāt savu aizdevēju.
    Hipotekāros kredītus var pilnībā noņemt no mājām.
    Maksājuma saistības un piekļuves ierobežošana pret jūsu mājām var tikt apturētas pēc tiesas procesa iesniegšanas.
    Tiesvedība noņems spēku no sava aizdevuma.
    Žūrija būs kopā ar jums un pret savu aizdevēju.
    Tiesas process dos jums nepieciešamo finansējumu jūsu mājās.
    Tiesas process var dot jums tiesības atcelt savu mājokļa kredītu vai samazināt savu pamatsummu.
    Tiesas process palīdzēs mainīt mājokļa aizdevumu. Tas dos jums iespēju palielināt kredīta pārveidošanas procesu.
    Tiesvedība tiks veikta, izmantojot "spēcīgu" tiesu advokātu pārstāvību.
    Tiesvedības advokāti "griež tabulas aizdevējiem un saņem skaidras naudas norēķinus par māju īpašniekiem". Vienā interneta reklāmā mārketinga materiāli saka: "Jūsu labā pieprasītie zaudējumi nav nekas cits kā pilna apgrūtinājuma sloksne vai, citiem vārdiem sakot, bezmaksas un skaidra māja, ja banka nevar uzrādīt dokumentus, kuriem tiem pieder piezīme Jūsu mājās vai, vismaz, varētu piešķirt zaudējumu atlīdzību, kas samazinātu piemaksu galveno atlikumu jūsu mājās līdz 80% no tirgus vērtības un nodrošinātu 2% procentu likmi aizdevuma darbībai. "
B. Diskusija.
Lūdzu, neļaujiet viņiem sevi apmānīt ar slidkalniņiem, kas nāk no krāpniekiem, kuri vienkārši vēlas saņemt savu naudu. Daži no iepriekš minētajiem apgalvojumiem var būt patiesi konkrētā gadījumā, pamatojoties uz faktiem un pierādījumiem, kas iesniegti tiesā vai žūrijā, vai arī var būt gredzens vai patiesību par mājienu, bet jums ir rūpīgi jāpārbauda un jāanalizē katrs no viņiem vai, iesniedzot tiesas prāvu pret savu aizdevēju vai pievienojoties klases vai masveida apvienošanās tiesā būs kāda vērtība jums un jūsu situāciju. Esiet īpaši skeptisks par visām šādām prasībām, jo, piekrītot piedalīties 4 šādās tiesvedībās, var prasīt, lai jūs maksātu par juridiskiem vai citiem pakalpojumiem, bieži vien pirms jebkāda likumīga darba veikšanas (piemēram, ir nepieciešama ievērojama priekšapmaksa par fiksētu summu).
Realitāte ir tāda, ka tiesāšanās ir laikietilpīga (ar oficiālu atklājumu, piemēram, noguldījumiem, pieprasītājiem, dokumentu pieprasījumiem, uzņemšanas pieprasījumiem, kustībām un tamlīdzīgiem), dārga un parasti enerģiski aizstāv. Par tiesas procesa iznākumu nevar būt garantijas vai garantijas.
Pat ja aizdevējs vai aizdevuma īpašnieka atbildētājs zaudē tiesu, tas var pārsūdzēt, un viss process var aizņemt vairākus gadus. Tāpat nav statistisku vai citu kompetentu datu, kas pamato apgalvojumus, ka masveida apvienošana un klašu prasību piedziņa, pat ja to veic licencēts, likumīgs un apmācīts advokāts (-i), nodrošinās aizsardzības līdzekļus, ko tirgotāji sola.
Šeit ir divi citi svarīgi punkti:
Pirmkārt, pat pieņemot, ka advokāti var identificēt krāpšanu vai citus tiesiskus pārkāpumus, ko jūsu aizdevējs veicis aizdevuma izsniegšanas procesā, jūsu aizdevums var būt ieguldītājs, tas ir, kāds cits kā jūsu aizdevējs. Investors visvairāk droši apgalvo, ka jūsu prasības pret jūsu noteikto aizdevēju nav piemērojamas pret ieguldītāju (jūsu aizdevuma pircējs). Un pat tad, ja jūsu aizdevējam joprojām ir aizdevums, viņiem nav juridiskas saistības, nav tiesas sprieduma vai rīkojuma, lai mainītu savu ai