Aizdevējs Pirmais kredīts Atkārtots kredīts Kredīta
termiņš
Vecuma
ierobežojums
Darba laiks Info
Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa
LATCREDIT.LV
0%
50-300€
no 0%
50-500€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
MINICREDIT.LV
0%
50-100€
8%
50-300€ 5 dienas - 30 dienas 20 - 72 gadi
DD 8:00-20:00
BD 10:00-18:00
 
VIASMS.LV
0%
50-350€
8.8%
50-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 9:00-20:00
Info Laimīgās Trešdienas! Katru trešdienu atkārtotiem aizdevumiem 50% atlaide komisijas maksai!
SMSCREDIT.LV
0%
50-425€
8.8%
50-425€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
ONDO.LV
0%
50-425€
8.8%
50-420€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
FINANZA.LV
0%
40-200€
8.8%
40-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 9:00-20:00
BD 9:00-16:00
 
CREDITON.LV
0%
5-300€
8.8%
5-600€ 1 diena - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
VIVUS.LV
8.8%
50-1500€
8.8%
50-1500€ 1 mēnesis - 24 mēneši 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
Info Jaunie klienti 90 dienas nemaksā neko!
KREDITS365.LV
8.8%
100-300€
8.8%
100-400€ 15 dienas - 30 dienas 21 - 65 gadi
DD 8:30-20:00
BD 11:00-16:00
 
FERRATUM.LV
0%
10-350€
8.8%
10-400€ 15 dienas - 30 dienas no 21 gada
DD 8:00-22:00
BD 10:00-18:00
 

Ilgtermiņa aizdevums internetā walt Disney vairākas reizes bankrotēja, taču viņš vienmēr atgriezās un izveidoja Disnejlendu.
Steve L. bija lepns un rentabls zelta raktuves īpašnieks citā valstī.

Viņš sēdēja pasaules malā, kad valdība nacionalizēja savu biznesu, pārņēma savu raktuvi un nesniedza nekādu kompensāciju. Viņš visu to pazaudēja nakti, tomēr viņš pacēla gabalus un atkal sākās visu.
David Butler tika uzaudzis par Indijas rezervāciju. Dāvida ģimene dzīvoja netīrās grīdās arī viņa pusaudžiem, neskatoties uz to, ka tēvs ir ciets darbinieks ilgtermiņa aizdevums internetā. Viņiem izdevās nokļūt, bet nekad nešķita, ka viņiem ir priekšā.
Laikā, kad Dāvids bija vecākais vidusskolā, viņš nolēma, ka viņš nevēlas cīnīties ar tēva veidu. Viņš solīja sevi, ka viņš nekad neuzņems darbu, lai izpildītu cita cilvēka sapņus uz sava rēķina. Tā bija viņa intensīva Core Desire.
Šī iedzimtā vēlme deva Dāvijam attieksmi pret I-will-overcome. Pēc gadiem ilgas centieniem viņš kļuva par uzņēmuma, kas koncentrējās uz veselību un personisko aprūpi, izplatītājs. Pa ceļam, Dāvidam bija daži sirdsdarbības vilšanās un daudzi šķēršļi - daži no viņa paša veidošanas -, bet viņš neizeja. Viņš uzzināja, kas viņam bija jādara, lai mainītu un viltotu uz priekšu, ko noteica viņa Core Desire būt finansiāli bez maksas. Viņa Conquering Force visu laiku atradās pilnā droselē, liekot viņam pārvarēt kļūdas un sasniegt augstu ienākumu līmeni.
Šodien, ar sešciparu ikgadējo pasīvo ienākumu, Dāvids un viņa sieva bauda dzīvi, kas nav saistīta ar finansiālām problēmām. Viņš var brīvi būt kopā ar savu ģimeni, brīvi ceļot un bez maksas kalpot citiem.
Kā atradīsies Dāvids, būs laiki, kad jūs nokļūsiet ķieģeļu sienās vai mirušajos galos, un jūs varēsiet izvairīties. Saskaroties ar šīm problēmām un risinot tos, var nebūt viegli, bet, ja tas ir patiess Core Desire, jūsu Conquering spēks jums palīdzēs - un jūs neaizietu, kamēr neesat pārvarējuši šķēršļus. Dažas no lielākajām nelaimēm, ar kurām saskaras, var izrādīties iespējas.
Kathleen Deoul lūdza darbu lielā uzņēmumā un tika noraidīta, bet viņa turpināja. Vēlāk vienu gadu un deviņas intervijas, viņas neatlaidība atmaksājās, kad uzņēmums izvēlējās viņu par pirmo sievieti, kas kādreiz tika pieņemta darbā pārdošanas pozīcijā East Coast. Neskatoties uz drausmīgo diskrimināciju, viņa cīnījās, viņas nežēlīgais disks nostādīja viņu par uzņēmuma pirmo lielāko kontu pārstāvi. Pirmajā gadā viņa ieņēma pirmo desmito daļu no vairāk nekā trīs simtiem pārdošanas reps, pārrāvusi vairākas stikla griesti.
Kad viņa aizgāja tik augstu, cik varēja doties šajā uzņēmumā, viņa aizgāja un sāka savu uzņēmumu. Viņa kļuva par līderi, nodrošinot izpilddirektūras birojus Aizsardzības departamenta darbuzņēmējiem, veicot uzņēmējdarbību ar Pentagonu un flote.
Pēc četrdesmit divdesmit gadu vecuma, kad viņa bija grūtniece, viņai piedzīvoja novājinošu slimību. Viņa skāra milzīgas sāpes, nespēju gulēt, hronisku nogurumu un vairākas dzīvībai bīstamas infekcijas. Galu galā viņas spēja staigāt bija traucēta. Viņa izturēja sešas lielas operācijas deviņu gadu periodā, deviņus gadus iebraucot ar 120 jūdzēm dienā, turpinot sāpīgi spazmas mugurā, kaklā un plecos. Vismaz lieta bija grūta, bet viņas galvenā vēlme gūt panākumus biznesā neļāva viņai apstāties vai atmest.
Kamēr viņš turpina strādāt uzņēmuma izpilddirektors, viņa arī kļuva par veselības produktu izplatītāju uzņēmumam, kas viņai palīdzēja ar savām fiziskajām problēmām. Viņa parlaidēja šo nepilna laika darījumu daudziem miljoniem dolāru. Tikai sešus gadus viņa radīja fantastisku dzīvesveidu. Viņa saka, ka viņas veselības problēmas palīdzēja viņai gūt panākumus, jo viņai bija jāapzinās viņas veselības problēmas. Patiešām, kas lika viņai pārdot savu pirmo biznesu, viņai radīja milzīgu bagātību un veselību.
Kathleens apliecina viņas panākumus, kam ir skaidra izpratne par viņas galvenajām vēlmēm. Viņa nekad nav īstenojusi mērķu noteikšanu, ikdienas apgalvojumus vai vizualizāciju. Viņas panākumi ir tieši viņas galveno vēlmju rezultāts, kas viņam atvieglo Conquering Force. Ar šo spēku viņa pārņēma visas problēmas, vilšanās, fiziskās cīņas un dusmas.
Dave Džonsons bija tikko precējies, kad atradās darbā, kuru viņam nepatīk. Viņš nolēma pievienoties flotei un izmantot gan viņu apmācību, gan GI likumprojektu. Viņš uzskatīja, ka flotes spēks būtu labs veids, kā sākt elektronikas karjeru.
Vienu dienu, strādājot pie dažām elektroniskajām iekārtām, viņš saprata, ka tas nav tas, ko viņš vēlējās darīt nākamajos trīsdesmit gados. Viņš atcerējās viņa baznīcas vadītāju, kurš viņam sacīja: "Laimīgs ir cilvēks, kurš ir atradis savu pielūgšanu, sieva, un strādā un mīl visus trīs." Deivam bija tikai divi no trim - viņš mīlēja savu pielūgsmi un viņa sievu. Tagad viņam vajadzēja atrast darbu, ko viņš dārgi mīlēja.
Biznesa tikšanās laikā Dave dzirdēja ārkārtīgi veiksmīgu runu. Pēc lekcijas uzņēmēja pastāstīja runātājam: "Šie cilvēki nekad nebūs tādi paši, jo šodien jūs atnācāt šeit."
Šis apgalvojums bija dziļi ietekmējis Dave, un viņš zināja, ka viņš ir atradis to, ko meklē. Viņš arī vēlējās zināt, ka cilvēki viņu labā mainītu. Viņš bija saistīts ar dziļi iesakņojušos Core Desire. Viņš nekavējoties sāka meklēt karjeru, kur viņš varēja pacelt cilvēkus un realizēt savu vēlmi.
Dave cīnījās, lai savilktu galus. Viņš dzīvoja nelielā mājā un nevarēja atļauties barot savus deviņus bērnus. Viņš bija "finansiāli termināls", akmens dibenā un lielā izmisumā. Četrdesmit gadu vecumā viņš bija gaidījis, ka būs bagāts un slavens. Tā vietā viņš bija salauzts un samulsis.
Dave sāka mājās balstītu uzņēmējdarbību kā neatkarīga liela Japānas uzņēmuma veselības produktu izplatītāja, un šoreiz lietas bija ļoti atšķirīgas. Pirmajā gadā viņš gūst ienākumus vairāk nekā divi simti tūkstoši dolāru. Tagad viņam ir vienpadsmit bērni, viņam nav parādu, un tam ir septiņu gadu ienākumi. Vēl svarīgāk ir tas, ka viņš pavada savas dienas, lai sasniegtu savas galvenās vēlmes - mācot, apmācot un palīdzot citiem. Viņš mainās dzīvēs visā pasaulē, tāpat kā viņš vienmēr gribēja darīt.
Dave problēmas un problēmas pavēra ceļu viņa finansiālajiem panākumiem. Viņa cīņas un neveiksmes pastiprināja un mācīja viņu. Ar katru nepareizo mēģinājumu viņš tuvojās tam, ko patiešām gribēja. Tiklīdz viņš bija skaidrs par viņa Core Desire, tas atbrīvoja savu Conquering Force, un ar šo spēku viņš uzvarēja milzīgus šķēršļus.
Deivs piekrita viņa veiksmei spēcīgai un pārsteidzošai vēlmei mainīt situāciju. Viņš zina, ka šķēršļi var palēnināt jūs, bet viņi nevar tevi apturēt.
Nav šķēršļu, kas attur jūs no 100 jūsu Core Desire Scale. Ja jūs patiešām vēlaties iegūt vairāk ienākumu, jums ir iespēja to izveidot. Jums jāidentificē ar jūsu risku saistītie riski, tad virzās uz priekšu tā, it kā to neeksistē. Esi gatavs kļūt neveiksmīgs - vidējam uzņēmējam ir 3,8 kļūdas, pirms beidzot gūst panākumus. Patiesi uzņēmēji nekad nepieņem sakāvi. Neveiksme viņus traucē, bet to pamatā ir galvenās vēlmes, lai viņi turpinātu darboties. Nesaki: "Es neesmu uzņēmējdarbības veids." Jūs varat būt neatkarīgi no "tipa", kuru vēlaties būt. Ne visi uzņēmēji darbojas un rīkojas vienādi.
R. H. Macy neizdevās septiņas reizes, pirms viņa Ņujorkas universālveikals kļuva par veiksmīgu.
Pirms angļu valodas rakstnieka John Creasey saņēma vairāk nekā septiņus simtus noraidījumu, pirms atrada izdevēju un turpināja publicēt vairāk nekā pieci simti grāmatu.
Thomas Edison, viens no lielākajiem visu laiku izgudrotājiem, sacīja: "Ja jūs neizdodas sasniegt vēlamo likmi, palieliniet savu neveiksmes ātrumu."
Mēs visi esam dzirdējuši, ka viņam bija desmit tūkstošu neveiksmju, pirms viņš dabūja spuldzi strādāt. "Vismaz es zinu, ka desmit tūkstoši veidu tas nedarbosies," viņš teica.
Katrā lēmumā ir riska elements. Lēmums neuzņemties risku var nozīmēt zaudēt kādu no dzīves lielākajiem priekiem un pieredzi.
KĀ AR TEVI?
Vai jūs varat redzēt sev desmit miljonus dolāru? Pat ja jūs nevarat, varbūt jūs varat redzēt sevi, nopelnot piecdesmit tūkstošus vai simt tūkstošus dolāru vairāk. Vai šāda veida ieņēmumi ir iespējami vai iespējami jūsu darbā? Jūs varat izveidot jebkuru naudas summu, kuru vēlaties, ja tā patiešām ir Core Desire. Atrodiet vienu vai vairākus mentorus, lai parādītu, kā to izdarīt, sekojiet viņu ieteikumiem un iegūstiet viņu panākumus un īpašības.
Ja jūs uztraucas par naudu, jūs, iespējams, jūtiet bez spēka, lai veiktu vairāk, taču tas vienkārši nav taisnība. Viss, kas jums jādara, ir mainīt savu attieksmi, redzēt gaismu tuneļa beigās un satraukti sākt strādāt pie sava jaunā risinājuma. Bet, ja jūs uzskatāt, ka tikai smags darbs būs atbilde uz jūsu finanšu uzlabošanu, tad jūsu paradigma var pasargāt jūs no finanšu panākumiem.
Es zinu daudzus strādīgus cilvēkus, kuriem nekad nav pietiekami daudz naudas. Mani vecāki pensionējās apmēram sešpadsmit simtu dolāru mēnesī, un viņi bija divi no vissmagāk strādājošajiem cilvēkiem, kurus es zinu. Vienīgais smags darbs nav atbilde, ja vien tas nav smags darbs, kas piemērots pareizi apgabalos, kas var radīt bagātību, kopā ar pareizu pašparadigmu un Core Desire to izdarīt. Kad jūs atraisīsiet savu Conquering spēku, jums automātiski ir entuziasms, lai strādātu pie jebkura jūsu identificētā finanšu mērķa, vai tas ir vēl pieci simti dolāru mēnesī vai miljons dolāru neto vērtībā. Nav svarīgi, kā jūs izvēlaties pelnīt naudu. Bet jums būs jādara citādi un ir kaut kas vairāk, nekā jūs šobrīd esat. Nauda nevar nopirkt laimi, taču tā var palīdzēt atbrīvoties no daudzām lietām, kas izraisa nelaime.