Aizdevējs Pirmais kredīts Atkārtots kredīts Kredīta
termiņš
Vecuma
ierobežojums
Darba laiks Info
Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa
LATCREDIT.LV
0%
50-300€
no 0%
50-500€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
MINICREDIT.LV
0%
50-100€
8%
50-300€ 5 dienas - 30 dienas 20 - 72 gadi
DD 8:00-20:00
BD 10:00-18:00
 
VIASMS.LV
0%
50-350€
8.8%
50-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 9:00-20:00
Info Laimīgās Trešdienas! Katru trešdienu atkārtotiem aizdevumiem 50% atlaide komisijas maksai!
SMSCREDIT.LV
0%
50-425€
8.8%
50-425€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
ONDO.LV
0%
50-425€
8.8%
50-420€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
FINANZA.LV
0%
40-200€
8.8%
40-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 9:00-20:00
BD 9:00-16:00
 
CREDITON.LV
0%
5-300€
8.8%
5-600€ 1 diena - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
VIVUS.LV
8.8%
50-1500€
8.8%
50-1500€ 1 mēnesis - 24 mēneši 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
Info Jaunie klienti 90 dienas nemaksā neko!
KREDITS365.LV
8.8%
100-300€
8.8%
100-400€ 15 dienas - 30 dienas 21 - 65 gadi
DD 8:30-20:00
BD 11:00-16:00
 
FERRATUM.LV
0%
10-350€
8.8%
10-400€ 15 dienas - 30 dienas no 21 gada
DD 8:00-22:00
BD 10:00-18:00
 

Bezprocentu Kredīts Ceļojumiem noder brīdī, kad nepieciešami papildus finanšu līdzekļi kārotā sapņa īstenošanai. It sevišķi šis jautājums kļūst aktuāls, kad medusmēneša ceļojums ir ieplānots kādā attālākā pasaules nostūrī, bet pieejamās finanses nav pietiekamā daudzumā. Ceļojumi kredītā mūsdienās ir samērā izplatīta parādība.

Medusmēnesis savu nosaukumu ieguvis no kādas teitoņu tradīcijas. Senos laikos teitoņu pāri precējās pilnmēness laikā un pēc tam 30 dienas dzēra medalu. Mūsdienās medusmēnesis asociējas ar jaunā pāra pirmo kopīgi pavadīto laiku laulības dzīvē.

Nenoliedzami svarīga ir skaistas vides izvēle, jo tai turpmāk būs neatņemama vieta pāra atmiņās. Nav apkopotas statistikas par to, kurp visbiežāk medusmēnesī dodas jaunlaulātie, tādēļ deviņas iecienītākās Latvijas tūrisma aģentūras dalījās savos novērojumos.

Salas romantika

Par galvenajām favorītēm atzītas Turcija, Tunisija, Spānija un Kipra, taču tās visas piekāpās līderei Krātai (Grieķija). Šo valstu izvēle par sava medusmēneša galamērķi jaunajiem pāriem var būt pievilcīga ar salīdzinoši zemām cenām. Jaunlaulātie priekšroku dod siltām zemēm, kur iespējams baudīt krāšņo vidi, skaistās pludmales. Citu pamatojumu sniedz ceļojumu konsultanti, skaidrojot Krētas līderpozīcijas. Nevarētu teikt, ka Krētai priekšroku dod tikai zemās cenas dēļ, - ceļojums uz Turciju vai Tunisiju izmaksā lētāk, sala jaunlaulātajiem šķiet romantiska vieta.

Iecienītie čārteri

Pēdējos gados nav krasu tendenču maiņu attiecībā uz iecienītākam jaunlaulāto atpūtas vietām, taču medusmēnesim aizvien biežāk izvēlas eksotiskas vietas. Dārgākie ceļojumi, kam visbiežāk dod priekšroku, ir Kārību jūras salas, Indonēzija un Indijas okeāna salas. Atpūta, piemēram, kādā no Kārību jūras salām pārim var izmaksāt apmēram 3500-4000 Eur, summa nav īpaši maza uz šajā gadījumā bieži vien var nākties aplūkot finanšu tirgū pieejamās kreditēšanās iespējas vai arī ņemt aizdevumu. Protams ideālā variantā tas noteikti būtu bezprocentu aizdevums. Ceļojuma izmaksas lielā mērā ir atkarīgas no viesnīcas izvēles.
Ceļotāji, kas vēlas aktīvi atpūsties, brauc tūrē ar autobusu uz Franciju, Čehiju, Slovēniju, Norvēģiju. Ekstrēmo piedzīvojumu cienītāji izvēlas neapdzīvotu salu Indijas okeānā. Svarīgi, ka jaunlaulātie visbiežāk dod priekšroku lidojumiem, mazāk brauc tūrē ar autobusiem. Lielākā daļa izvēlas čārterlidojumus - paketē ietilpst lidojums, sagaidīšana lidostā un nokļūšana līdz viesnīcai.

Tālāk pāris pats var izvēlēties, kā pavadīt ceļojuma laiku. Ziemā jaunie pāri dod priekšroku Kārību jūras salām (Jamaikai, Dominikānai), Indijas okeāna salām (Maldivu, Seišelu, Maurīcijai) Taizemei, Indonēzijai, Meksikai un Peru. Liela daļa jauno pāru ir pārliecināti par savu izvēli, taču citiem nepieciešama profesionālā palīdzība. Pāri bieži nāk konsultēties par iespējamiem ceļojuma variantiem, norādot savas finansiālās iespējas. Tad kopā ar ceļojumu aģentu vienojas par piemērotāko variantu. Par nozīmīgāko faktoru, ko ņem vērā, izvēloties ceļojumu medusmēnesim, visas aptaujātās tūrisma aģentūras atzina finansiālo stāvokli, ja ceļot gribētāju finansiālais stāvoklis nav īpaši labs - der aizdomāties par papildus finanšu līdzekļu piesaisti izmantojot kādu no tirgū pieejamajiem kredītiem vai aizdevumiem. Daži, izdarot izvēli, ietekmējas no izlasītā par kādu zemi vai ceļojumu, citi savukārt izvēlas zemi, kas saistās ar pozitīvām atmiņām, piemēram, kādu kopīgu ceļojumu iepazīšanās sākumā.

Tik dažādo kultūru krustpunktā

Krēta ir ne tikai Grieķijas lielākā sala, bet, kā vēsta senie mīti, arī paša dievu valdnieka Zeva dzimtene. Tieši Krētā uzplauka pirmā Eiropas civilizācija. Šajā lielajā salā sev tīkamas izpriecas atrod gan bagātās vēstures un kultūras, gan aktīvo izpriecu cienītāji. Savdabīgo un interesanto Krētas kultūras veidošanos skaidro ar salas atrašanās vietu. Sala izvietojusies Eiropas, Āzijas un Āfrikas krustpunktā, un šo kontinentu dažādās kultūras savijušās tieši Krētas salā. Ievērojamu vietu salas arhitektūrā aizņem viduslaiku apbūve. Labi saglabājušies arābu nocietinājumi, cietoksnis pie venēciešu ostas, baznīcas, katedrāles. Sala ir grieķu mitoloģijas apvīta. Zināmākā, iespējams, ir leģenda par Knosās pils labirintos mītošo Minotauru - briesmoni ar cilvēka ķermeni un buļļa galvu.

Krētas tūrisma sezona ir neparasti gara - tā sākas aprīlī un ilgst līdz pat novembrim. Šeit ir arī tūristiem patīkams klimats, kas, iespējams, ir maigākais Eiropā. Gaisa temperatūra +30 °C robežu pārsniedz jūnijā, jūlijā un augustā, ūdens temperatūra ir aptuveni +25 °C.

Par populārākajiem kūrortiem Krētā Latvijas tūrisma aģentūras atzīst Hersonisu, Retimno, Agios Nikolaos. Hersonisa, kas agrāk bijusi zvejnieku ciemats, ceļotājiem piedāvā nakts dzīvi - daudzās tavernas, restorānus, kafejnīcas un klubus. Mūsdienu Retimno bijusi apdzīvota jau Mīnoja laikmetā (2800.-1150. gads p.m.ē.). 16. gadsimtā bija pilsētas uzplaukums, un Retimno kļuva par literatūras un mākslas centru. Tajā, bēgot no Konstantinapoles, sev patvērumu rada izglītoti cilvēki. Pilsētā var apskatīt labi saglabājušos venēciešu 16. gadsimta arhitektūras pieminekļus - Lielos vārtus, Rimondi strūklaku, cietoksni Pleokastras kalnā, Lodžiju, kas kādreiz bija iecienīta Krētas aristokrātijas atpūtas un tikšanās vieta, bet šodien tur atrodas arheoloģijas muzejs.

Agios Nikolaos ir viena no viselegantākajām salas pilsētām. Šo pilsētu iesaka apmeklēt klusas atpūtas cienītājiem. Šeit plešas pludmales ar lieliskiem skatiem uz jūru un kalniem, grieķu tavernas un suvenīru bodītes. Pilsētas centrā atrodas ezers. Leģenda stāsta, ka tajā peldējusies dieviete Atēna un vēl līdz mūsu dienām ezera ūdens sievietes apveltī ar skaistumu un prātu. Citi nostāsti vēsta, ka ezerā mītot ļauns gars, bet paša ezera dziļumu noteikt nav iespējams.

Regejs, pludmales un kontrasti

Viena no iecienītākajām Kārību jūras salām jaunlaulāto vidū ir Jamaika. Tūrisma aģentūru pārstāvji atzīst, ka šo salu par atpūtas vietu izvēlas ceļotāji, kam to ļauj budžets.
Jamaika ir trešā lielākā sala Kārību jūrā un kādreiz ar savu skaistumu sajūsmināja pašu Kristoferu Kolumbu. Lielākajai daļai šī sala pazīstama kā regeja dzimtene un asociējas ar eksotiku un skaistām pludmalēm, taču Jamaikai ir arī bagāta vēsture, kurā neatņemama loma ir angļu un spāņu kolonizatoriem, kas, ierodoties miermīlīgo aravaku cilts
indiāņu apdzīvotajā salā, aizsāka gadsimtiem ilgo verdzību un asins izliešanu. Tikai 1962. gadā Jamaika proklamēja pilnīgu neatkarību no Vestindijas Federācijas.
Jamaikas piekrastei raksturīgs tropu klimats, salas iekšienē kalnu rajonos tas ir mērens. Tūristiem ir iespēja baudīt gan klimatiskos apstākļus un skaistās pludmales, gan aktīvās atpūtas iespējas. Salā notiek dažādi mūzikas, mākslas un citi kultūras pasākumi. Pēc Lieldienām - martā vai aprīlī - sākas karnevāls

Jamaika tiek atzīta par salīdzinoši lētu atpūtas vietu Kārību jūras reģionā, kas piemērota atšķirīgām ceļotāju klasēm. Tā ir viena no valstīm, kurā tirgus bodītēs pieļaujama kaulēšanās.

Valsts galvaspilsētas Kingstonas arhitektūra spilgti attēlo kontrastus - augstceltnes un koloniālā stila ēkas mijas ar nabadzīgo iedzīvotāju slāņa graustiem. Pilsētā atrodas Jamaikas mākslas galerija, botāniskais dārzs un visu regeja mūzikas cienītāju svētnīca - Boba Mārlija muzejs.
Lielākā daļa kūrortu izvietojušies salas ziemeļu daļā. Iecienītākās tūristu atpūtas vietas ir Montenegro līcis, Negrila un Ohoriosa. Mobejas ostas pilsēta, kas pazīstama arī kā narkotiku paradīze, piedāvā atpūtniekiem gan iepazīties ar tās arhitektūru, gan izbaudīt dažādus ūdens sporta veidus. Savukārt Negrila piedāvā mūžīgās fiestas gaisotni.

Kāzas eksotiskā paradīzē

Aizvien biežāk pāri dod priekšroku iespējai noslēgt savu laulību ārzemju viesnīcā. Šādus pakalpojumus piedāvā Kārību jūras salu un Maurīcijas viesnīcas. Mūsdienās viesnīca ir plaša teritorija, kurā ir viss. Nav nepieciešamības to pamest. Viesnīcā iespējams saņemt kāzu konsultanta, fotogrāfa un daudzu citu profesionāļu pakalpojumu. Taču jāievēro, ka, piemēram, Jamaikā un Maurīciju salās noslēgtās laulības Latvijā nav spēkā esošas. Zinot šo faktu, daudzi izvēlas laulības noslēgt Sentlūsijas salā. Šāds lēmums jaunajam pārim var izmaksāt no 3000 Eur. Šajā cenā iekļauts kāzu konsultants, romantiski izrotāta laulību ceremonijas vieta, ceremonijas vadītājs (miertiesnesis un liecinieki), dokumentu sagatavošana, sertificēta laulības apliecība, kāzu torte, septiņu dienu uzturēšanās viesnīcā un citi pakalpojumi.