Aizdevējs Pirmais kredīts Atkārtots kredīts Kredīta
termiņš
Vecuma
ierobežojums
Darba laiks Info
Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa Procentu likme
mēnesī
Kredīta summa
LATCREDIT.LV
0%
50-300€
no 0%
50-500€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
MINICREDIT.LV
0%
50-100€
8%
50-300€ 5 dienas - 30 dienas 20 - 72 gadi
DD 8:00-20:00
BD 10:00-18:00
 
VIASMS.LV
0%
50-350€
8.8%
50-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 9:00-20:00
Info Laimīgās Trešdienas! Katru trešdienu atkārtotiem aizdevumiem 50% atlaide komisijas maksai!
SMSCREDIT.LV
0%
50-425€
8.8%
50-425€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
ONDO.LV
0%
50-425€
8.8%
50-420€ 10 dienas - 30 dienas 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
 
FINANZA.LV
0%
40-200€
8.8%
40-700€ 7 dienas - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 9:00-20:00
BD 9:00-16:00
 
CREDITON.LV
0%
5-300€
8.8%
5-600€ 1 diena - 30 dienas 20 - 70 gadi
DD 8:00-22:00
BD 10:00-20:00
 
VIVUS.LV
8.8%
50-1500€
8.8%
50-1500€ 1 mēnesis - 24 mēneši 20 - 75 gadi
DD 7:00-23:00
BD 7:00-23:00
Info Jaunie klienti 90 dienas nemaksā neko!
KREDITS365.LV
8.8%
100-300€
8.8%
100-400€ 15 dienas - 30 dienas 21 - 65 gadi
DD 8:30-20:00
BD 11:00-16:00
 
FERRATUM.LV
0%
10-350€
8.8%
10-400€ 15 dienas - 30 dienas no 21 gada
DD 8:00-22:00
BD 10:00-18:00
 

Aizdevumi parādniekiem pelnīt naudu tiešsaistē hype
Linda Smita
Ir tik daudzi no mums, kuri vēlas iemācīties pelnīt naudu tiešsaistē. Katru dienu mēs atveram mūsu e-pastu, lai saņemtu bombardēšanu ar "GET RICH SCHEMES", par kuru jāmaksā.

Tātad tas nozīmē, ka vienīgais, kas kļūst bagāts, ir tas, kurš pārdod produktu jums. Ak, jā, video reklāmas. Es nezinu par tevi, bet es ienīstu šos sliktos videoklipus, no cilvēkiem, kas kliedz, tiem, kuri var saprast tikai vienu teikumu. Tad pēc 20 minūtēm klausoties jūs vairs nezināt, kā jūs to izdarījāt, tiklīdz esat sācis aizdevumi parādniekiem. Tas ir neticami.
Ja jūs esat jauns interneta mārketings, jūs varat izpētīt, līdz govis atgriežas mājās. Jo vairāk pētījumu jūs veicat, jo vairāk jums būs jāmācās. Mācīšanās nekad nebeidzas. Bet, ja jūs nesaprotat terminoloģiju, varat ātri pazust. Patiesībā jūs iztērējat vairāk laika, lai meklētu katru terminu, ko jūs lasījāt vai dzirdat par reklāmām. Pirms jūs to pazīstat, visa jūsu diena ir izšķiesta, meklējot terminoloģiju. Tātad, ko jūs plānojat darīt? Vai jūs gatavojaties iegādāties produktus, kas apgalvo, ka viņi dara visu jūsu darbu? Atklāti sakot, es to vēl neesmu atradis. Patiesībā es klausījos amerikāņu pārdošanas semināru ar uzņēmumu, kurš apsolīja: "Nauda jūsu bankas kontā nakti". Nu, uzmini to, kas nākamajā rītā manā bankas kontā bija mazāk naudas, jo es apmaksāju, lai pievienotos šai BEZMAKSAS iespējai. Ja jūs brīnos, kā esmu samaksājis par to, kas bija bez maksas, es tev pateiks.
Nozveja bija, viņi jums sniedz vietni, bet jums ir jāmaksā par web hostingu. Starp citu, vietne bija "veikals". Mēs pārdodam dažādus produktus. Tomēr negatīvie bija tas, ka mums nekontrolēti produkti, kas tika laisti veikalā. Mums nebija nekādas kontroles par produktu cenām. Patiesībā mums vispār nebija nekādas kontroles ar mūsu tīmekļa vietni. Vēl viena lieta bija tāda, ka, kad es sāku apskatīt dažādus produktus, no nebeidzamām kategorijām, nebija, ka daudzi produkti, no kuriem izvēlēties, Patiesībā es nekad neesmu dzirdējis par lielāko daļu no produktu zīmolu nosaukumiem. Vai es būtu nopircis kaut ko no šī veikala? Noteikti nē! Lieki piebilst, ka mans veikals izgāja "no biznesa" mazāk nekā 24 stundas. Par laimi, man bija paveicies, lai atmaksātu manu naudu. Atkal es izšķērdināju 2 stundas pēc telefona zvana, tad man bija izšķērdēta vairāk laika iet caur šo vietni. Es izšķērdēju vairāk laika, klausoties vairāk bezjēdzīgu video treniņu, kas faktiski bija nekas cits kā HYPE!
Paskaties, pārtrauciet izšķērdēt savu laiku šīm sauktajām "Get Rich" SCAMS. Tas aizņem nedaudz vairāk, nekā tikai tīmekļa vietnes izveidošana, tīmekļa mitināšanas un domēna vārda iegūšana. Ja es neredzu jūsu vietni, tad jūsu vietne ir absolūti bezvērtīga. Ir veidi, kā iegūt ekspozīciju, par to nemaksājot. Bet pat tas prasa laiku un pūles. Jums ir jāstrādā! Jā, es teicu DARBU! Vienīgais veids, kā iegūt datplūsmu uz jūsu vietni, ir caur to
SEO, kas vienkārši definēta kā meklētājprogrammu optimizācija. Tagad jūs to varat izdarīt vairākos veidos paši, bet, ja jūs to darāt nepareizi, atkal nekautrējieties ar laiku. Jūs varat arī atrast profesionālus SEO kompānijas, kas izveidos jums tīmekļa vietni, kas pēc būtības jūs izveidos un darbosies, bet tas sāks maksāt tu tūkstošiem dolāru. No otras puses, jūs varat saņemt interneta mārketinga apmācību un rīkus, lai optimizētu jūsu tīmekļa vietni un profesionālu SEO BEZMAKSAS! Jā, es teicu par "BEZMAKSAS".
Ak, zēns, šeit mēs ejam atkal, jūs sakāt, labi, jā, kādā veidā. Man ir iespēja jums piedāvāt. Bet tikai uzgaidiet ar mani uz brīdi. Es mēģināšu dot jums īsu versiju, uzdodot jums dažus jautājumus.

 1. Vai jūs zināt, kā iegūt maksimālu satiksmi uz jūsu vietni?
 2. Vai esat apnicis cīnīties ar Google adwords? Patiesībā, vai jūs pat saprotat, kā darbojas Google Adwords?
 3. Vai jums ir nauda, ​​lai izmantotu samaksu, lai noklikšķinātu uz reklāmu kampaņām, kur jūs maksājat, lai cilvēki varētu izlasīt jūsu reklāmu? Starp citu tas var būt ļoti dārgs.
 4. Kā daudz jūs zināt par atslēgvārdiem? Es zinu visu par atslēgvārdu lietošanu, kas atbilst jūsu vietnei, jūs domēna vārdu, savu produktu utt Bet vai viņi ir strādājuši pie jums? Vai jūs vēlētos būt kādam, kurš var teikt; "Hei!" Mēs esam veikuši pētījumu un turpinām veikt pētījumus, lai noskaidrotu, kas darbojas, un kas uztur mūsu vietni meklētājprogrammu saraksta augšgalā! Ja jūs neizmantojat pareizos atslēgas vārdus un pareizi uzrakstiet tos, jūsu tīmekļa vietne galu galā var būt miljoniem tīmekļa vietņu apakšā, kas meklētājprogrammās atrodas tur.
 5. Nr, tagad, kad paskatījos videoklipus, iegādājāties produktus, pievienojāties kādai uzņēmējdarbības iespējai, vai varat to man pateikt? Kurš jūs sazināties, lai saņemtu tiešu palīdzību no personas, kam ir zināšanas, lai palīdzētu jums?
 6. Kur ir apmācība? Ak, es aizmirsu, jūs skatāties bezgalīgas "Hype video". Šie tā dēvētie apmācības videoklipi ir paredzēti, lai jūs aizņemtu, tādējādi atmaksāšanas periods beigsies, un viņi varēs saglabāt savu naudu. Lielākā daļa cilvēku tic, ka viss, kas viņiem ir jādara, ir izveidot viņu tīmekļa vietni, izslēgt datoru un naudu vienkārši iespraust, kamēr viņi neko nedara. Izlaist bezjēdzīgus videoklipus. Vai tas nebūtu labāks, ja jūs patiešām varētu pieteikties webinarā un faktiski parādīt, soli pa solim, kā jums vajadzētu veikt konkrētu uzdevumu, ko dzīvo cilvēks. Vai jūs nevēlaties, lai tajā pašā laikā varētu uzdot jautājumus, nevis sūtīt kādu e-pastu, vai arī tev vajadzēja apskatīt FAQ sadaļu, kas parasti ir bezvērtīga?

Pie Wealth Creations Network, Hype beidzas. Jā, jūs to dzirdējāt pirms tam. Tātad, ļaujiet man jums paskaidrot, kas jums ir pieejams.

 1. Live atbalstu, izmantojot webinar apmācību sesijas, un vienu pēc vienas palīdzības, ja jūs to pieprasāt. Nē, īpaša uzmanība nav pievērsta tam, lai jūs ļautu uzņēmumam veikt jūsu reklamēšanu par cenām. Faktiski Wealth Creations Network maksā jūsu reklamēšanu BEZMAKSAS.
 2. Wealth Creations Network ir back up bibliotēka. Tātad, ja jūs nevarat apmeklēt tīmekļa semināru, varat doties uz bibliotēku, noklikšķināt uz tīmekļsemināra un patiešām redzēt un dzirdēt to pašu tīmekĜa semināru, kuru esat pazaudējis.
 3. Wealth Creations Network, mēs strādājam kā komanda. Nē, mēs neesam matrica. Mūsu komanda sastāv no šādiem cilvēkiem: mūsu dibinātājs, mūsu SEO, mūsu speciālisti, mūsu biedri un tie, kas strādā mūsu vietā.
 4. Veselības izveide tīkls ir izbeigusi bezgalīgas novirzes. Lai sāktu, jums būs nepieciešami tikai 6 nodošana, lai veiktu soļus, lai kļūtu par kvalificētiem filiālēm. Ja jums ir problēmas iegūt sešus referālus, speciālisti jums sniegs palīdzību. Tas ir tikai sākums, lai jūs varētu radīt bagātību.
 5. Wealth Creations Network, piedāvā jums iepriekš ielādētu debetkarti ar $ 75-90 par brīvu, un tā neapstājas tur.
 6. Vai jūs gribētu nopelnīt pennijas vai dolārus ar peļņas sadali. WCN peļņas sadale tiek sadalīta starp kvalificētiem filiālēm. Tas nav balstīts uz punktu sistēmu utt. Pašlaik tie, kas kvalificējas, saņem aptuveni 2000 ASV dolārus mēnesī.
 7. Esmu redzējis sudraba un zelta monētu reklāmas, pārdodot vairākus simtus dolāru. Wealth Creations tīklā, monētas tiks piegādātas jums mājās.
 8. Vēl viena svarīga lieta ir tāda, ka apmācība nav saistīta ar Wealth Creations tīkla popularizēšanu. Jums tiek piešķirti līdzekļi, apmācība un zināšanas, kuras var piemērot jebkurai citai interneta biznesai, ar kuru jūs varētu iesaistīties.
 9. Nu, tāpēc jūs man neticat. Tie ir no mums, kas ir dzirdējuši par rakstisku rakstu, emuāru utt. Rakstīšanu par naudu. Problēma ir tā, ka daudzi cilvēki nezina, kā rakstīt rakstu. Vai tu?

Es tikko piedalījos tīmekļa seminārā, kurā soli pa solim mēs parādījām, kā rakstīt rakstu no tā, ka vispār nav idejas, gatavam produktam mazāk nekā stundu. Esmu ārštata rakstnieks, un es pat mācījos no šī webinara.
10.Par Wealth Creations Network, ir 100% No No Pocket Izdevumi. Tas nozīmē, ka jums nav jāmaksā nauda WCN, pēc tam veiciet izmēģinājuma periodu, un pēc tam saņemiet savu naudu atpakaļ, ja jums ir paveicies, tāpat kā tik daudz citu piedāvājumu dara. Tas nav absolūti nekāds no saviem izdevumiem. Mūsu dalība ir brīva.
Wealth Creations tīklā viss, kas jums jāpievienojas, ir tas, ka jums pieder dators ar ātrgaitas internetu. Iezvanpieeja jums nedarbosies. Jums arī jābūt ASV pilsonim. Tad viss, kas jums nepieciešams, ir 1-5 stundas nedēļā, lai veltītu savu bagātības celtniecības plānu. Patiesībā jums kā ceļvedi jums tiek piedāvāts 7 dienu rīcības plāns, un, ja jums nepieciešams vairāk laika, tas ir labi, jūs varat saņemt pagarinājumu. Nē, 7 dienu laikā jums nav jāiesniedz 6 nodošana, lai arī jūs ātrāk pārietu uz nākamo līmeni. Wealth Creations nav MLM, dāvanu programma, matrica vai piramīdas shēma. Lai iegūtu vairāk informācijas, viss, kas jums jādara, ir doties uz mūsu tīmekļa vietni un reģistrēties. Pēc reģistrēšanās jūs varēsiet apmeklēt mūsu tīmekļa seminārus, kuri ir atvērti visiem bezmaksas locekļiem. Jūs saņemsiet arī "Welcome" zvanu no kāda no mūsu speciālistiem, kurš arī varēs atbildēt uz jūsu jautājumiem un palīdzēs jums sākt darbu. Jūsu vietne jums tiek piedāvāta par brīvu. Jums būs sava atgriešanās adrese, kur jums būs pieejama visa nepieciešamā informācija. Ja jūs nopietni censtat iegūt finanšu brīvību un vēlaties pielikt mazliet pūles, lai izveidotu savu bagātību, tad pievienojieties mums šodien!
= refLS7852