Kopš 2009. gada Latvijā ir pazīstams SIA Open Credit, kas ieņem vienu no līdera vietām ātro kreditēšanas uzņēmumu starpā. SIA Open Credit izsniedz ātros kredītus līdz pat 1500 EUR un ar atmaksas termiņu līdz pat diviem gadiem.

Galvenā šo atro kredītu nozīme ir neparedzētu finansiālu izdevumu segšana, kā arī neieilgušu finansiālu problēmu risināšana.

SIA Open Credit kredītu un aizdevumu izsniegšana ir veidota kā saprotama un vienkārša turklāt tā ir pielāgota klientu vajadzībām. Nepārtraukti tiek pilnveidots pakalpojumu klāsts ko sniedz šis uzņēmums, tā rezultātā tiek uzlabota un attīstīta sadarbība ar klientiem.

Open Credit izsniedz ātros kredītus bez galvojuma un bez ķīlas. Šie ātrie kredīti pieejami Latvijas iedzīvotājiem vecuma grupā no 20 līdz 70 gadiem. Tiek piedāvāts atmaksāt kredītu ar vienu maksājumu vai arī vairākos  - sastādot maksājumu grafiku pa vairākiem mēnešiem. 

 Ātrais kredīts tiek izsniegts, ja izpildās šādi nosacījumi:

  • Kredīta ņēmējam ir jābūt Latvijas patstāvīgam iedzīvotājam vecuma grupā no 20 līdz 70 gadiem
  • Klientam ir jābūt aktīvam mobilā telefona pieslēgumam un kontam jebkurā no Latvijas bankām
  • Nedrīkst būt pārkāptu parādsaistību vai kavētu kredīta maksājumu
  • Obligāta prasība ir lai kredīta ņēmējam būtu patstāvīgi ienākumi

Pirmo kredītu Open Credit piedāvā BEZMAKSAS - tas nozīmē, ka kredīts pieejams bez procentiem un komisijas maksas par kredīta izsniegšanu!

Ja tiek paņemts ātrais kredīts 150 EUR apmērā uz 30 dienām, tad pēc šī termiņa beigām summa, kas būs jāatdod būs tieši 150 EUR.

Lai saņemtu ātro kredītu nav vajadzīgi nekādi dokumenti kā vienīgi dators, interneta pieslēgums, e-pasta adrese un bankas konts jebkurā no Latvijas bankām.